ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Містичне місце Мексики Чавинда
  • Легенда селища Чавинда
  • Чавинда сьогодні

Містичне місце Мексики Чавинда

Сьогодні аномалія вже не рідкість. Налічується досить велика кількість місць на планеті, де незрозумілі ситуації відбуваються досить часто, але самим аномальним з них, безумовно, є Чавинда. Чого ж в цьому місці такого, з-за чого воно потрапило в список самих?

Тут відбувається найдивніші аномальні й містичні явища, пояснення яких досі ніхто не може дати. Чавинда знаходиться в Мексиці. Місцеві жителі вважають, що саме тут знаходиться перетин паралельних світів. У Чавінде відбуваються такі явища, яких неможливо зустріти в інших місцях світу. У 1990-х роках стався один незрозумілий випадок, який жителі досі розповідають з жахом.

Легенда селища Чавинда

Сюди приїхали кілька шукачів скарбів. Вони слідували намальованою в зошиті карті. Знайшовши потрібне місце, люди взялися за лопати і почали копати. Практично відразу вони почули за спиною тупіт копит і побачили вершника. Кінь виглядав доглянутим і красивим. Сам вершник був в національному костюмі. Чоловік вказав на далеку гору і сказав, що прискакав до них з неї. Однак люди були здивовані, адже з гори на коні скакати не менше півгодини, а він добрався до них за кілька хвилин.

Вершник, безсумнівно, прибув за ними, але чоловіки злякалися його і бігли без оглядки. Після прожитого вони деякий час не могли отямитися, але все ж знову вирішили взятися за пошуки, вважаючи, що все це їм привиділося.

Після цього почали відбуватися незрозумілі речі з їх новими автомобілями. Всі машини ламалися одна за одною протягом всього шляху. Скільки вони не намагалися ремонтувати свої машини, чергові поломки чекали їх через деяку відстань. Крім цього, відбувалися інші речі. На одній з ділянок шляху один з автомобілів, просто на просто, зник з виду попутників. Одного разу автомобіль навіть потрапив під колеса вантажівки. Проте це ніяк не відбилося на стані водія автомобіля. Він навіть не відчув цього, ніби знаходився в цей момент в іншому вимірі.

Незрозумілі ситуації відбувалися з золотошукачами протягом всього шляху. Пізніше ці люди зареклися, що більше ніколи не будуть займатися цією справою. Тільки після цього, чортівня припинилася.

Чавинда сьогодні

Численні вчені, дослідники, письменники, езотерики намагалися з’ясувати причину аномалії цих місць, але все безрезультатно. На цю тему написано не один десяток статей. Так, подібні аномальні явища відбувалися і в інших частинах нашої планети, однак з’єднати їх воєдино ніхто так і не зміг. Люди задаються багатьма питаннями, пов’язаними з цим місцем, але відповіді знайти не вдається і по сьогодні.

Дослідники висувають версії, що в селищі Чавинда знаходиться точка зриву часу. З іншого боку, ця зона може бути входом в паралельні світи. Тут постійно спотворюється реальність. Багато людей помиляються в тому, що час скрізь постійно, однак це зовсім інакше.

Вчені стверджують, що є зв’язок між місцями, де порушується нормальний хід часу з аномалією. Саме в точці їх перетину можуть відбуватися нез’ясовні явища. Тут можуть навіть швейцарські годинники йти неправильно. Так, це на перший погляд непомітно, але якщо придивитися, то годинник можуть відставати на частку секунди. Однак, виходячи з цієї зони, хід повертається в колишній ритм. В таких зонах, як раз таки і можуть відбуватися незвичайні аномальні явища.

Чавинда – це місце, де все вищеописане, дійсно є. У цьому місці регулярно відбуваються незрозумілі явища. Воно унікальне, так як в інших подібних місцях аномалія проявляється менш помітно, ніж тут.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяПопокатепетль


Наступна статтяЕль-Чичон

Irina