Прихований пляж Мариета регулярно можна спостерігати в самих топових списках місць для відпочинку, і неспроста. Адже, таких місць на землі більше не зустрінеш. Тут піщаний золотистий пляж омивається чистісінькою морською водою, а над головою нависає, наче скелястий «козирок», що утворився в результаті вибуху бомби.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Прихований пляж Мариета — унікальне місце Мексики
  • Як дістатися до прихованого пляжу Мариета
  • Коли відвідувати прихований пляж Мариета

Прихований пляж Мариета — унікальне місце Мексики

Унікальний прихований пляж у Мексиці біля узбережжя островів Мариета використовувався на початку минулого століття військовими. Тут проходили навчання і стрільби. З-за того, що острови, які знаходяться неподалік від Мексиканського узбережжя, були абсолютно безлюдні, тут уряд прийняв рішення проводити військові навчання. В результаті бомбардувань тут утворилися незвичайні скелясті ущелини, печери і т. д.

Сьогодні незвичайний пляж носить назву «Playa De Amor», що в перекладі на російську мову означає «Пляж любові». Це місце стало найбільш популярним, завдяки журналам про подорожі і соціальним мережам.

Що стосується освіти самих островів, то це сталося кілька тисячоліть тому в результаті вулканічної активності. На появу прихованого пляжу вплинули багато природні фактори, в сукупності з людським фактором.

Сюди можна дістатися дуже легко. Необхідно проплисти через невеликий тунель, який веде на пляж поміж скель. Крім самостійного відвідування цього місця, можна скористатися послугою, яку надають численні місцеві туристичні агентства. Вони організовують одноденні поїздки на «Пляж любові» щодня.

Якщо їхати на човні від узбережжя Пуерто-Вальярта, то час у дорозі може зайняти близько години. Однак це місце за законом заборонено відвідувати. Незважаючи на ці заборони, сюди щодня ступають більше сотні туристів з усього світу.

Цей архіпелаг у 2005 роки був зарахований до Національного парку «Parque Nacional Islas Marietas». Зробили це, щоб захистити острів від рибальства, полювання і подібних діяльностей людини. Тут офіційно дозволено займатися дайвінгом, каякінгом та іншими підводними видами відпочинку.

Тут кожен турист може особисто побачити численних морських тварин, серед яких дельфіни, горбаті кити і скати. Флора і фауна на пляжі дуже різноманітна і унікальна.

Як дістатися до прихованого пляжу Мариета

Практично з усіх великих міст світу є прямі авіарейси в Пуерто-Вальярта. Звідси можна дістатися до прихованого пляжу, заздалегідь забронювавши човен до острова.

Коли відвідувати прихований пляж Мариета

Взагалі пляж можна відвідувати у будь-який час року. Тут завжди тримається висока температура повітря. У зимовий час року острів часто схильний до опадів у вигляді дощу. Виходячи з цього, найкращий час відвідування прихованого пляжу є весна, так як саме після зимових дощів вода тут найбільш чиста.

Унікальний прихований пляж у Мексиці на островах Мариета є одним з найромантичніших пляжів в світі. Незважаючи на це, сюди регулярно приїжджають люди цілими сім’ями, компаніями і т. д. Також нерідкі тут і молоді пари. Так, це місце створене для того, щоб зробити пропозицію своїй коханій.

Прихований пляж унікальний сам по собі. Подібних місць більше в світі не знайдеш. Якщо ви вирішили полетіти до Мексики на відпочинок, то виділіть час для того, щоб відвідати острова Мариета, а саме цей гарний мальовничий пляж. Тут золоті піщані пляжі омиваються теплою чистою водою. Після відвідин цього місця, у вас надовго залишаться чудові враження від відпочинку. Прихований пляж на острові Мариета створений спеціально для вашого чудового відпочинку. Ніхто й припустити не міг сто років тому, що сьогодні сюди щодня будуть прибувати сотні туристів щодня.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяВідпочинок в Канкуні


Наступна статтяЧичен-Іца в Мексиці

Irina