Рів’єра-Майя — це Мексика у всій красі. Близько 120 кілометрів берегової лінії Карибського узбережжя, що простяглися від невеликого рибальського селища Пуерто-Морелос до охоронюваного природного парку Сіан Каан, приваблюють туристів можливістю ознайомитися із дивовижним світом морських глибин і підземних річок, оздоровитися на спа-курорті і доторкнутися до спадщини найдавнішої цивілізації майя.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Клімат в Рів’єра-Майя
  • Дорога в Рів’єра-Майя
  • Розкішні враження від Рив’єра-Майя
  • Чарівність дикої природи
  • Спа в Рів’єра-Майя

Клімат в Рів’єра-Майя

М’який субтропічний клімат — одна з причин популярності курортів Рів’єра-Майя. Середньорічна температура 26 °C і короткий сезон дощів з вересня по жовтень дозволяють насолоджуватися відпочинком цілий рік.

Дорога в Рів’єра-Майя

Щоб дістатися до Рів’єра-Майя з міжнародного аеропорту Канкуна, скористайтесь автобусним сполученням або послугами таксі. Мальовнича прибережне шосе (Highway 307) з’єднує Канкун з Тулумом, Коба і іншими містами узбережжя. Між Плайя-дель-Кармен і островом Косумель організовано поромне сполучення.

Розкішні враження від Рив’єра-Майя

Враження починаються вже на шляху до екскурсій по Рів’єра-Майя! Багатюща природа джунглів, священні дерева сейба, автентичні нащадки стародавньої цивілізації — вам не доведеться нудьгувати навіть по дорозі до головних визначних пам’яток цієї дивовижної туристичної зони.

  • Руїни майя в Тулумі, в тому числі Ель-Кастільо — єдиний пам’ятник давньої архітектури, що знаходиться безпосередньо на узбережжі Карибського моря.

  • Археологічна зона Шель Ха, що дала назву знаходяться по сусідству великий бухті та туристичного парку розваг.
  • Розкопки в місті Коба, де знаходиться найвища піраміда майя півострова Юкатан — 42-метрова Нохоч-Мул.

  • Останки Муйиль — міста, який стародавні майя відвідували під час обов’язкового паломництва на острів Икшель (Косумель);
  • Храм Кукулькана в Чичен-Іце — піраміда, на північній стороні в дні весняного і осіннього рівнодення гра світла і тіні утворює зображення змії — втілення бога Кукулькана.

Викупайтеся в сеноті — невеликих водоймах, розташованих над підземними печерами та річками, які майя вважали вікнами в инфрамир.

Чарівність дикої природи

Рифи, мангрові болота, джунглі! Швидше покидайте готель — Рів’єра – Майя поспішає підкорити вас своїм різноманіттям рослинного і тваринного світів!

Неодмінно відвідайте Сіан Каан — заповідник, в якому від впливу людини бережуть унікальні природні ландшафти, різноманітну флору Карибського узбережжя, близько трьохсот видів птахів і більше ста видів представників загону ссавців.

Спа в Рів’єра-Майя

Знайдіть гармонію духу і тіла в одному з спа-салонів Рів’єра-Майя: повноцінне розслаблення і вивільнення внутрішньої енергії досягається шляхом об’єднання сучасних методик і древніх практик майя. Цілющий ефект посилюється в обстановці зачаровують красот, звуків і запахів диких джунглів і Карибського моря.

Салони мережі XPÁ розташовані на території парків в туристичних Шель Ха, Шкарет і Пуерто-Авентурас. Популярний салон Кінан, чия назва перекладається з мови майя як цілюща енергія сонця (своєрідний аналог субстанції «ци» в китайській філософії), знаходиться в готелі Maroma Resort & Spa на 51-му кілометрі траси Канкун-Тулум.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяЧичен-Іца в Мексиці


Наступна статтяПуерто-Ескондідо, Мексика

Irina