ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Ринок Сонора: місце магії і окультизма
  • Реальний випадок чаклунства на Ринку Сонора
  • Види магії і товари, які можна знайти на Ринку Сонора
  • Чаклунство і вибори місцевої влади

Ринок Сонора: місце магії і окультизма

Кожна людина прогулюється по різних ярмарків і ринків, але практично ніхто і підозрювати не може, що по той бік планети знаходиться дійсно унікальний ринок планети. Справа в тому, що він є самим таємничим і містичним ринком на планеті. Знаходиться це місце в Мехіко, а саме в місті Сонора. Утворився він абсолютно випадково і залученням туристів ніколи не займався.

Тут все досить просто. В цьому місті люди не люблять звертатися до лікарів, а в першу чергу вони користуються послугами місцевих чародіїв. Незважаючи на те, що практично все тутешнє населення є католиками, лікарську допомогу вони воліють магічним силам.

Ринок складається з численних вузьких вуличок, серед яких людина може бродити, немов у лабіринті. Заблукати тут досить просто. Десятки і навіть сотні різних прилавків і магазинчиків просто огортають це місце. Тут не рекомендується гуляти поодинці, а шанувати місцеву культуру та звичаї ви просто зобов’язані, хоча б на той час, поки знаходитесь тут.

Реальний випадок чаклунства на Ринку Сонора в Мехіко

Був один реальний випадок. У 2001 році турист, приїхав сюди погостювати, зайшов на цей чаклунський ринок. Він посміявся над одним із продавців і висловив йому невтішні слова. Після приїзду на батьківщину у туриста почалися страшні головні болі, причому медицина навіть не розуміла, в чому справа, і лікарі не могли поставити діагноз. За диагностикам і обстежень чоловік був повністю здоровий. Через кілька місяців він знову поїхав в Мехіко і заглянув на даний ринок. Знайшовши ображеного продавця, він попросив у нього вибачення і помирився з ним. Після цього болю в голові повністю пройшли.

Види магії і товари, які можна знайти на Ринку Сонора

Тут зустрічаються чаклуни різних мастей. Це і білі маги, і чаклунів, і чарівники Вуду. Стати чаклуном тут може кожен, незалежно від статі. Причому, кажуть, що жінки мають більш могутньою силою. Людей, що мають чаклунські здібності, тут потрібно називати «брух». Сюди входять і інші лікарі нетрадиційної медицини (травники, знахарі тощо).

На ринкових прилавках можна зустріти самі неймовірні товари, починаючи від рідкісних невідомих трав, і закінчуючи лапками павуків, кров’ю кажанів, кістками мавп і багатьом іншим. Також тут можна знайти і живий товар: ігуани, жаби, змії і т. д. Причому ціни на них будуть вельми демократичними.

Щоб приготувати, якийсь чудодійний товар, необхідні рецепти, написані в середньовічних книгах і щоденниках, але ними володіють тільки самі господарі товару. Однак, якщо ви є постійним клієнтом чаклунської крамниці, продавець може вам і розкрити деякі свої секрети.

Є припущення, що на ринку можна навіть замовляти порчу на інших людей. Це лише припущення, а якщо й правда, то не кожен чаклун візьметься за цю справу просто так.

Унікальний чаклунський ринок Сонора в Мехіко дуже цікавий собою. Потрапивши сюди, людину з усіх боків починають огортати таємниці. Тут чаклунство – це щось серйозне, і справді дієвий. Кожен продавець тут впевнений у цілющості свого товару.

Чаклунство і вибори місцевої влади

В країні Мексиці є своя незвичайна Національна Асоціація Чаклунів. Її регулярно залучають до виборів місцевого уряду, щоб ті слідкували за чесністю обраних депутатів і проведення самих виборів. Так, нам би таку Асоціацію не завадило б.

Якщо ви любитель всього таємничого і незвичайного, то ринок Сонора саме те місце, куди вам варто сходити. Це одночасно і захоплююче і страшне місце, де по шкірі можуть поповзти мурашки. Також тут величезний вибір різноманітних сувенірів і чаклунських брязкалець.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяУшмаль у Мексиці


Наступна статтяГуанахуато в Мексиці

Irina