ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Маэстранса — арена для бою биків у Севільї
  • Трохи з історії арени
  • Арена для бою биків у Севільї — місце, що вабить туристів і самих іспанців

Маэстранса — арена для бою биків у Севільї

Як відомо, Іспанія на весь світ популярна своїми карколомними, і шокуючими очей, корридами. Кожен рік люди влаштовують «атракціон», в якому адреналін може зашкалювати. Сотні розлючених биків випускають на волю, де по вулицях міст Іспанії влаштовують перегони. Часто такі «ігри» нічим хорошим не вінчаються, але тим і знаменитий іспанський народ, що любить полоскотати нерви собі і глядачеві. Але зараз мова піде не про улюбленій розвазі іспанського народу, а про всесвітньо відомому пам’ятнику цій самій забаві.

Трохи з історії арени

Легендарна Арена для биків або Реаль Маэстранса, як говорять іспанською, була зведена у XVIII столітті. Вона є найстарішою в Іспанії ареною биків. Ця округла сцена, що нагадує нам знаменитий амфітеатр, вміщає в себе близько 20 тис. глядачів. Вона є другою за площею ареною в світі. Розташовується поблизу річки Гвадалківір.

Арена для бою биків у Севільї — місце, що вабить туристів і самих іспанців

У першій половині ХХ століття Арена для биків була піддана реставрації. На її території розташувався і великий музей, в якому можна дізнатися про все, що пов’язано з биками.

Подання, які влаштовують на сцені, незрівнянні ні з чим, тому трибуни арени завжди повні туристів і жителів міста та прилеглих районів. Сюди їдуть багато людей заради того, щоб побачити шоу, яке крім Іспанії більше не побачиш ніде. Крім цієї Площі биків подібна є в Мадриді. Остання за розмірами перевершує Севильскую.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяПлоща Іспанії у Севільї


Наступна статтяЗолота вежа у Севільї

Irina