ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Місто Кордова в Іспанії і його походження
  • Клімат в місті Кордова в Іспанії
  • Місто Кордова в Іспанії і його визначні пам’ятки
  • Місто Кордова і його традиції та розваги

Місто Кордова в Іспанії і його походження

Вважається, що це місто Кордова відноситься до фінікійським коріння, однак історично доведено, що перші згадки про неї були ще за часів римських правителів. Первісна назва міста – Кордуба. Вона була батьківщиною знаменитих історичних філософів і поетів.

Для римлян в ті далекі часи була дуже важлива торгівля, а саме місто був річковим портом, з якого в Древній Рим відправляли кораблі з іспанськими товарами. До X століття місто Кордова в Іспанії вважався найбільш розвиненим і великим містом у світі. Його чисельність вже тоді сягала 400 тис. осіб. Хотілося б відзначити той факт, що практично всі жителі міста були дуже освіченими і вихованими. Не дарма місто Кордова називали «обителлю науки».

Клімат в місті Кордова в Іспанії

Що стосується погоди і клімату в провінції, то літо тут спекотне й посушливе. Температура в середньому тримається близько +40°, а іноді досягає і вище. Найспекотнішим місяцем є липень. Взимку температура не опускається нижче 0°. Для туристів найсприятливіші сезони – весна і осінь.

Місто Кордова в Іспанії і його визначні пам’ятки

Будь-який турист їде в іншу країну не тільки з метою відпочинку, але і подивитися на визначні пам’ятки. Їх в Кордові досить багато. Варто тільки поглянути на знамениту Кордовскую соборну мечеть (Мескіта). Одна з найбільших у всьому світі в середньовіччі. Спочатку будувалася вестготска церква, але згодом була перебудована в мечеть. На території величезного комплексу знаходиться ще дуже багато різних пам’яток архітектури і пам’яток.

У часи правління Риму був побудований «Римський міст». Він є переправою з одного берега річки Гвадалквівір на інший. Крім цього, тут знаходиться охоронна давня вежа Торре-де-ла-Калаорра і Халифские лазні.

Знаменитий в місті і Єврейський квартал. Тут живуть і жили завжди тільки євреї. У цьому кварталі побудований Палац Алькасар, який є історичним пам’ятником. Саме в ньому мореплавець Христофор Колумб показував свої плани на подорожі до Індії Ізабеллі Кастільської. Навколо палацу розташовано безліч садів і фонтанів.

Варто відзначити, що в Кордові дуже багато найрізноманітніших музеїв, що зберігають різноманітні експозиції, скульптури і скарби. Знаменита млин Альболафия, розташована на правому березі славиться тим, що в ній розпочалося перше в Європі виробництво паперу.

Місто Кордова в Іспанії славиться своїми винами і оливковою олією. Тут можна поглянути на величезні плантації і виноградники різних сортів. Також провінція славиться своїми ювелірними майстернями.

Якщо виникне бажання поглянути на історичний покинуте місто, то в декількох кілометрах від Кордови розташована Медіна Ас-Цукру. Це древнє місто зберігає усередині себе безліч загадок, які намагаються розгадати археологи, що ведуть щодня тут розкопки.

Як легко і приємно пройтися по заповіднику Карденья-Монторо. У цьому середземноморському лісі водяться багатьох рідкісні тварини, практично не живуть в інших частинах Європи.

Місто Кордова і його традиції та розваги

У перших числах травня в місті проводять щорічний фестиваль квітів Las Cruces de Mayo. Городяни змагаються між собою, винаходячи хрести та інші вироби з квітів. Також можна насолоджуватися найрізноманітнішими букетами і гамами квітів. Після квіткового свята починається конкурс двірників. Кожен господар прикрашає своє житло різноманітними прикрасами, живоплотами і багатьом іншим. Місяць закінчується великий ярмарком Feria de Cordoba. Жителі та гості міста Кордова в Іспанії можуть кілька днів скуштувати фірмові страви від місцевих кухарів, а також слухати улюблену музику і дивитися численні музичні концерти та вистави.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяРимський міст в Парижі: заснування і до наших днів


Наступна статтяМісто Флоренція в Італії – місто Європи з багатющим культурним надбанням

Irina