ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Тютюнова фабрика в Севільї: трохи історії
  • З чого складається Тютюнова фабрика у Севільї
  • Виготовлення сигар на фабриці в Севільї
  • Університет Севільї на місці Тютюнової фабрики

Тютюнова фабрика в Севільї: трохи історії

На території Севільї розгорнувся цілий комплекс будівель. Всі вони входять в архітектурне надбання міста. Побудоване воно було в період з 1728 по 1771. Підприємство оточили ровом, щоб у нього ніхто не міг дістатися. Потрапити сюди можна було тільки через міст. У фабрики була власна в’язниця і юридична служба, оскільки спочатку вона була під військовим керівництвом.

З чого складається Тютюнова фабрика у Севільї

Складається тютюнова фабрика з корпусів зі своїми дворами. На них знаходяться і фонтани. Також на території підприємства знаходяться кілька стійбищ для коней і мулів. Вони обертали колеса.

На фабриці створена унікальна система водопостачання, яку можна споглядати під приміщеннями складу. На терасах в спеціальних пічних контейнерах раніше здійснювали сушіння тютюну. Завдяки цьому водопостачання в приміщеннях зберігалася необхідна вологість.

Виготовлення сигар на фабриці в Севільї

На цьому тютюновому заплаві у свій час вироблялося 75% всіх сигар Європи. За розповідями Проспера Мерима більшість сигар на заводі виготовляла сама циганка Кармен. Знаменита на весь світ фраза «справжні крутять сигари на оголених жіночих стегнах» хибна. Все, що робили на підприємстві жінки, це готували листя до скрутки. Самої ж скручуванням сигар займалися чоловіки.

Університет Севільї на місці Тютюнової фабрики

У наш час весь цей комплекс служить трохи інше призначення. Тепер тут знаходиться великий університет Севільї (Universidad de Sevilla), займається наукою. Сама фабрика перенесена в місто Хінон. Але, незважаючи на це, на колишню тютюнову фабрику приходять поглянути безліч туристів. Якість сигар, вироблених на новому місці, нітрохи не гірше, ніж раніше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяВинні тури в Ріохе: куди поїхати і чим зайнятися


Наступна статтяСоборна Мечеть у Кордові: занурся в історію

Irina