ПОДОРОЖУЄМО БЕЗ НІЧОГО: З БАГАЖЕМ, АЛЕ БЕЗ ГРОШЕЙ!

Безкоштовне подорож? Невже таке можливо у наш, як прийнято говорити, непростий час? Уявіть собі, так! І потім час завжди однакове, воно залежить від нашого ставлення до нього і до себе. Можна, наприклад, думати так: «Ще трохи попрацюю, піднакоплю і вже точно вирушу в подорож моєї мрії!» Знайома фраза? А тим часом дні стрімко проносяться мимо і складаються в місяці, а місяці-в роки, а роки в ціле життя. Турботи і проблеми огортають павутиною, а заповітні подорожі відкладаються на невизначений термін. А можна думати навпаки: «Так більше тривати не може! Кидаю речі у валізу, шукаю найбільш вигідне і цікаве для мене пропозиція в інтернеті і їжу!»

Хочете не тільки спробувати подумати так, але і здійснити свої найсміливіші туристичні плани, причому за мінімальні гроші — дізнайтеся прямо зараз, як подорожувати економно і навіть заробляти на цьому.

В даному випадку приказка про безкоштовний сир у мишоловці не має до безкоштовних подорожей ніякого відношення. Ми розповімо, навчимо і доведемо. Поїхали! Полетіли!

SALE: ДЕШЕВШЕ ТІЛЬКИ ЗАДАРМА

На перший і навіть на другий погляд може здатися, що з комфортом відправитися в далекі країни можуть тільки досить заможні люди. Безсумнівно, логічно. Але все відносно. Навіть вони не звикли смітити чесно (або не зовсім) заробленими грошима і активно користуються такими бонусами:

• знижки на тури, авіаквитки, готельні номери;
• купони;
• спеціальні пропозиції і т. д.

«Де ж відшукати ці цікаві, а головне, доступні за ціною бонусні пропозиції?» — резонно поцікавитеся ви. Звичайно, на просторах інтернет-всесвіту, де існує безліч різноманітних систем бронювання, в групах мандрівників в соціальних мережах або тематичних блогах. До речі кажучи, в блогах і на форумах можна зустріти однодумців для спільних туристичних пригод. А якщо зовсім пощастить, то і свою другу половинку! Все, що від вас вимагається, — повірити в свої можливості і свої сили.

Готові стати повноцінним мандрівником і без незліченної стану избороздить простори всесвіту — вмійте вибирати правильні пропозиції.

ПОТРУДІТЬСЯ НА РЕЗУЛЬТАТ!

Так-так, ніякої помилки немає. Щоб подорожувати практично задарма, доведеться потрудитися. Але це той випадок, коли за улюблену роботу ще й гроші платять. Хочете подробиць? А будь ласка!

Один з варіантів подорожей за символічні гроші — участь у спеціалізованих програмах, передбачають безкоштовне проживання (нерідко оплачується навіть дорога і харчування) в обмін на зобов’язання щодо виконання певних функцій:

• порятунок флори і фауни на органічних фермах;
• виконання організаційних обов’язків на міжнародних форумах (зльотах, фестивалях тощо);
• надання допомоги власникам невеликого приватного бізнесу;
• участь в освітніх і навчальних програмах;
• догляд за нерухомістю і домашніми тваринами у відсутності господарів і т. д.

Як бачите, нічого складного. Більш того, подібний праця буде вам тільки в радість. Це як попрацювати волонтером на олімпіаді або на якому-небудь міжнародному форумі: цікава життя б’є ключем, маса нових знайомств, можливість побачити іншу країну не тільки зовні, а зсередини. А це ще більш цінне і захоплюючу подорож!

Ви також можете взяти участь у програмах відпустка по обміну, але це зобов’яже приймати гостей у себе вдома. Якщо це вас не лякає, обов’язково скористайтеся ідеєю. Ніколи нічого не чули про відпустку по обміну? Бігом дивитися однойменний фільм, в якому героїні Кемерон Діаз і Кейт Уінслет помінялися своїми будинками: з милого сільського будинку в шикарний багатоповерховий будинок з басейном, і навпаки. Обидві залишилися вкрай задоволені, адже їх життя знайшла сенс і гармонію, яких вони ніяк не могли знайти у звичних обставинах.

Дуже хочете спробувати вчинити так само, але не знаєте, з чого почати — запитаєте, а ми підкажемо.

ПОДОРОЖУВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ

«Хіба це можливо?» — знову запитаєте ви. А ми знову ствердно закиваем: «Ще як!» Ось лише кілька прикладів, а насправді їх набагато більше.

• Робота, пов’язана з туристичною індустрією: гід, інструктор з дайвінгу, аніматор, бармен на круїзному лайнері і т. д.
• Так званий фріланс або віддалена робота: замовнику все одно, звідки виконавець надсилає результати своєї діяльності — з мінської квартири або бунгало на Балі.
• Ведення блогу: участь у програмах компаній-партнерів, розміщення посилань реклама туристичних операторів, агентств, послуг.
• Написання відгуків про подорож по гарячих слідах.
• Продаж ексклюзивних фото – і відеоматеріалів, зроблених в поїздці.
• Участь у прес-турах, організатори яких традиційно оплачують витрати учасників.
• Ведення власних тренінгів та семінарів і т. д.

Безсумнівно, щоб непогано заробляти на подорожах в мережі Інтернет, необхідно мати певну вагу серед цільової аудиторії, який досягається не за один день, а також користуватися довірою партнерів. Але ж під лежачий камінь… самі знаєте.

Набридло бути цим самим «лежачим каменем» — переходьте до дій.

І ЗНОВУ ПОДОРОЖУВАТИ, І ЗНОВУ ЗАРОБЛЯТИ

Існує ще один варіант, що дозволяє і подорожувати, і одночасно заробляти — участь у системах, що надають своїм членам вражаючі знижки на туристичні послуги.

Як діє цей механізм? Компанія — власник такої системи укладає партнерські угоди безпосередньо з авіакомпаніями, готелями, системами бронювання та іншими гравцями туристичного ринку. Це дає можливість учасникам купувати туристичні послуги за мінімальними цінами, виключаючи посередницькі комісійні збори і платежі. Головна вимога до учасників — інформувати про систему тих, кому ще не пощастило про неї дізнатися.

Переваги даного способу — безпечні та комфортні мандрівки без необхідності економити на послугах транспортних компаній, харчування, умови проживання, страхування. Та ще й бонуси від системи!

Дізналися багато нового? Навіть не здогадувалися, що це можливо? Можливо все, варто лише дуже захотіти змінити своє життя. Хочете? Тоді подорожувати за символічні гроші або зовсім безкоштовно і перетворити відпочинок в улюблене і прибуткове заняття — цілком реально!

Вже щосили мрієте перестати мріяти і реально наповнити своє життя новими емоціями, але не вистачає рішучості і коштів? Напишіть нам і дізнайтеся усі секрети подорожей зі знижками!


Попередня статтяАфіни, Греція


Наступна статтяПОДОРОЖУВАТИ БЕЗКОШТОВНО

Irina