Шукайте цікаві екскурсії в Барселоні? Дозвольте вам допомогти!

Якщо ви зараз читаєте цю статтю, значить ви шукайте екскурсії в Барселоні. Для того, щоб не прогулюватися безцільно по місту, краще замовити екскурсію, яка допоможе краще пізнати історію та культуру країни, її потаємні куточки. Екскурсії в Барселоні дуже різноманітні:

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Оглядові екскурсії в Барселоні російською мовою
 • Гастрономічні екскурсії в Барселоні російською мовою
 • Панорамні екскурсії в Барселоні російською мовою
 • Екскурсії в Барселоні на велосипеді російською мовою
 • Екскурсії в Барселоні для любителів культурного відпочинку російською мовою
 • Екскурсії в Барселоні для любителів історії та архітектури російською мовою
 • Екскурсії по околицях Барселони російською мовою
 • Екскурсії в Барселоні з незвичайними маршрутами російською мовою
 • Інші екскурсії в Барселоні російською мовою

ДИСКОНТНІ ТУРИСТИЧНІ КАРТИ БАРСЕЛОНИ.

Оглядові екскурсії в Барселоні російською мовою

Оглядова екскурсія в Барселоні — це, мабуть, сама популярна екскурсія серед туристів. Всього лише за один день можна дізнатися все краси міста! Така екскурсія зазвичай триває 4 — 6 годин, але за цей час ви зможете відвідати Готичний квартал, побачите бар, в якому напивалися Хемінгуей і Пікассо, Далі і Оруелл, побувати на горі Монтжуїк, погодувати голубів на Площі Іспанії, пофотографуватися біля Храму Саграда Фамілія і багато іншого.

Гастрономічні екскурсії в Барселоні російською мовою

Якщо ви любите гастрономічні пригоди, то вас, напевно, зацікавлять екскурсії по Барселоні з дегустаціями місцевих страв. Гастрономічні екскурсії дозволять вам познайомитися з улюбленими закладами місцевих жителів або послухати цікаві розповіді про міське життя в легендарних барах і пинчосных міста, познайомитися з виробництвом чудових іспанських сирів, рецептура яких передається як сімейна реліквія і скуштувати, дізнатися процес виробництва і смаки знаменитих іспанських вин…

Панорамні екскурсії в Барселоні російською мовою

Панорамні екскурсії в Барселоні нікого не залишить байдужим! У вас буде можливість політати на вертольоті над Барселоною, відправитися в захоплюючу подорож на вершині священної гори Монжуїк, забратися на Тібідабо — найвищу гору Барселони з Храмом Святого Серця.

Екскурсії в Барселоні на велосипеді російською мовою

Велосипедна екскурсія в Барселоні допоможе вам побачити Барселону в зовсім іншому форматі. Ви познайомитеся з Барселоною за короткий час, дізнаєтеся її історію і отримаєте заряд енергії!

Екскурсії в Барселоні для любителів культурного відпочинку російською мовою

Якщо ви любите культурний відпочинок, то вам варто прогулятися по місцях творінь Гауді і Пікассо і відвідати галереї мистецтва. У музеях Барселони вам нудно точно не буде! Музейний фонд Барселона вельми різноманітний і зможе задовольнити смаки і запити будь-якого туриста.

Екскурсії в Барселоні для любителів історії та архітектури російською мовою

Барселона — це архітектурна перлина Піренеїв. Архітектура Антоніо Гауді вже давно стала візитною карткою Барселони. Екскурсії в Барселоні, присвячені історії і архітектурі міста, дозволять вам познайомитися з унікальними історичними пам’ятками, які вже багато років зберігають свої легенди, ви побачите найкрасивіші фасади міста, дізнаєтесь про їхню історію та призначення, познайомитеся із зразками готичної архітектури.

Екскурсії по околицях Барселони російською мовою

Екскурсії по околицях Барселони теж мають свої переваги, одним з яких є можливість усамітнитися від натовпу туристів. Ви підніметеся на гору Монсеррат, дізнаєтеся її історію та легенди, ви можете влаштувати собі винно-гастрономічний тур по Каталонії, з’їздити в будинок-музей божевільного генія Дали, побувати на екологічно чистому пасовище і спробувати кращий сир і дуже смачне м’ясо.

Екскурсії в Барселоні з незвичайними маршрутами російською мовою

Екскурсії в Барселоні з незвичайними маршрутами відсутні в туристичних путівниках, їх не пропонують ні в одній турфірмі. Прогулюючись по незвіданим туристам місць, ви будете здивовані наскільки Барселона загадкова і багатогранна. Це ідеальний варіант для тих, хто вже не раз приїжджав в Барселону і хоче дізнатися всю унікальність міста. Ви дізнаєтеся ритуали барселонців і містичні легенди, побачите весь шарм самого богемного кварталу Барселони, прогуляєтеся по слідах роботи і відпочинку знаменитих режисерів, акторів і їх персонажів, дізнаєтеся міські легенди, прогуляєтеся по міських будівель, в яких живуть зловісні привиди і відбуваються містичні події і це ще не все!

Інші екскурсії в Барселоні російською мовою

 • Фотопрогулянка по Барселоні
 • Екскурсії для дітей
 • Шоколадна Барселона
 • Барселонський Стріт-арт
 • Нічна Барселона

Замовляючи екскурсію по Барселоні російською мовою в інтернеті, не забудьте прочитати відгуки від інших подорожуючих про гіді і умовах екскурсії.

Незвичайні і захоплюючі оглядові екскурсії в Барселоні проводить Євген. Ось його 2 екскурсії, які виробляють справжній фурор! Євген однаково цікаво розповідає як для дорослих, так і для дітей:

1. Вся Барселона за один день

2. Оглядова Барселона: дитяча версія

Також серед гідів з високим рейтингом варто виділити Яну. Родзинкою екскурсії цієї молодої дівчини є те, що під час маршруту, вона розповідає про визначні пам’ятки, яких немає в жодному путівнику. Така оглядова екскурсія в Барселоні російською підійде як новачкам, так і бувалим туристам.

1.Знайомство з Барселоною

Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.


Попередня стаття10 Речей, які ви зобов’язані зробити в Барселоні


Наступна статтяПодорож до Грузії самостійно

Irina