• Раніше ми писали: Стіна жуйки

Казкове місце в США

В ті часи, коли континент тільки відкрили, перед людьми поступово почали відкриватися унікальні і дивовижні природні дива. Практично кожен американський штат славиться своїми пам’ятками. Серед них і штат Теннесі. Він в першу чергу приваблює мандрівників своїми прекрасними пейзажами. Саме тут знаходиться гора Лакаут, всередині якої розташований незвичайний водоспад Рубі-Фоллс.

До цього водоспаду пробратися не так то й просто. Для цього необхідно спочатку піднятися на вершину гори, а потім спуститися в саму глиб її на скляному ліфті, створеному виключно для туристів. Глибина, на якій знаходиться водоспад – 90 метрів.

Спускаючись в прозорому ліфті, кожна людина зможе побачити всю красу, яка оповила гору зсередини. Перебуваючи тут, вам відкриється, ніби, загублений світ, незайманий і зовсім невідомий. У самому низу перед очима людини відкривається один з найбільш дивовижних і красивих водоспадів на планеті – Рубі-Фоллс.

Скелясті стіни гори Лакаут повністю вкриті сталактитами і сталагмітами. Всю цю красу висвітлюють маленькі сонячні промені, які просочуються крізь вершину. Так, тут просто незвичайно красиво. Це як казка.

Поруч з горою знаходиться старовинне місто Chattanooga, який здобув славу завдяки дивовижному водоспаду. Сюди регулярно перебувають десятки і сотні туристів, охочих побачити всю цю природну красу і вдихнути пахощі загубленого світу.

ЛЕГЕНДА

Серед місцевих жителів існує легенда про невідомому чоловікові, який відвідав цю печеру. Багато років тому один чоловік досліджував гору Лакаут. Крізь знайдене ним отвір у скелі, він відчув подих свіжого вітру. Чоловік вирішив знайти вхід у печеру. Після недовгих пошуків він знайшов «двері» в цей казковий підземний замок. Людина настільки був зачарований навколишнього його красою, що вирішив дати ім’я своїй знахідці. Водоспад, що відкрився перед його поглядом, отримав ім’я його дружини – Рубі.

У давні часи в цій печері розбивали табір американські індіанці. Крім цього, в недалекому минулому гора Лакаут служила укриттям для злочинців.

ВОДОСПАД РУБІ-ФОЛЛС СЬОГОДНІ

Сьогодні підземний водоспад Рубі-Фоллс щодня «прорубает» крізь скелястих поверхонь своїми водами дорогу. Кришталево чиста вода, що падає вниз з незвичайним шумом, створює незвичайне звучить відлуння, яке поширюється по всій території печери. Перебуваючи тут, можна годинами насолоджуватися прекрасною музикою природи.

Більше 1000 літрів води щохвилини падає з висоти 45 метрів, створюючи ефектну картинку, якої тут постійно милуються десятки туристів. Дивно те, що протягом усього року температура повітря в печері залишається незмінною. Вона не перевищує 10 градусів, але і не опускається нижче цієї позначки.

Незважаючи на унікальність цього місця, сьогоднішній світ таїть у собі ще багато незвіданих місць. Щороку археологи відкривають все нові місця. Однак водоспад Рубі-Фоллс єдиний з нині існуючих.

Перебуваючи в американському штаті Теннесі, варто приділити деякий час, щоб відвідати незвичайний підземний водоспад. Сьогодні тут створено все, щоб кожен турист відчував себе комфортно. Піднімаючись у гору Лакаут, перед людиною відкриваються незвичайно красиві пейзажі. Але це тільки початок, адже, незабаром людина зануриться в загублений світ. Саме тут з скляного ліфта він зможе особисто спостерігати казкову печеру, в якій розташований дивовижний підземний водоспад Рубі-Фоллс.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяСоломонові острови


Наступна статтяСтіна жуйки

Irina