ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Будинок Вінчестерів — містичний будинок у Сан-Хосе, Каліфорнія
  • Будинок Вінчестерів і його історія
  • Будинок Вінчестерів і число «13»
  • Будинок Вінчестерів в наші дні

Будинок Вінчестерів — містичний будинок у Сан-Хосе, Каліфорнія

Мабуть, найстрашніше і містичне місце в Америці. Дивно, що досі ніхто не взявся за екранізацію історії, що сталася в цьому будинку. Центр знаменитої силіконової долини прославився ще більше, завдяки появі тут цього будинку багато років тому.

Власниця цього будинку Сара Локвуд Парді мала у свій час величезний дохід, не оподатковуваний податком. 1000 доларів в день – такий він був. Однак це не врятувало господиню від помешательств і подальшої смерті. Що ж сталося з цією жінкою, і яка історія загадкового будинку?

Будинок Вінчестерів і його історія

Симпатична дівчинка на ім’я Сара росла в благополучній родині, вона відвідувала найкращі приватні школи і вивчала кілька іноземних мов. Також пристрастю дівчинки була гра на скрипці і фортепіано. У 1862 році вона зустріла Вільяма Вінчестера і вийшла за нього заміж. Її коханий був сином легендарного Олівера Вінчестера – виробника відомої багатозарядної гвинтівки. Незважаючи на те, що дане рушницю існувало до Вінчестера, саме Олівер прийняв рішення організувати серійне виробництво цієї зброї. Багатство сім’ю чекало не за горами, так як у рушниці відразу з’явилися численні шанувальники, а Дикий Захід був, чи не основним скупником зброї в той час.

Однак і всього хорошого, коли приходить кінець. Над сім’єю Вінчестерів, в тому числі і над Сарою Локвуд Парді, нависла чорна смуга. Трагедії почали наздоганяти членів сім’ї регулярно. Почалося все зі смерті її дочки, яка навіть не прожила і двох тижнів. Сара була в шоці, але з часом почала приходити в себе. Однак її знову наздоганяє страшна трагедія. Чоловік Сари Вільям Вінчестер захворює на туберкульоз, від чого незабаром помирає. 27-річна вдова стає спадкоємицею величезного спадку, який тоді налічувало понад 20 млн. доларів. З цього моменту і починається історія будинку Вінчестерів.

Жінка наважується відвідати сеанс ясновидіння, де дізнається, що її сім’я проклята. Всього її роду мстять душі померлих, від рушниці «вінчестер», людей. Психолог порадив Сарі почати нове життя і відправитися туди, куди очі дивляться, і зупинитися на тому місці, де підкаже внутрішній голос. Там жінці потрібно буде почати будівництво будинку. Проте будинок повинен будуватися завжди, а якщо шум робіт припиниться, то жінку наздожене смерть.

Сара послухала пораду і вирушила на пошуки відповідного місця. Вона знайшла будинок на тихоокеанському узбережжі в містечку Сан-Хосе, штату Каліфорнія і викупила його. Жінка відразу ж взялася за його перебудову. Вона найняла робітників та сама, втім, вкладала свої сили. Таким чином, будинок поступово розростався, з’являлися нові прибудови, поверхи, кімнати і багато що інше. Цей будинок Вінчестерів будувався без будь-яких планів і креслень.

Єдиний план, якого дотримувалася господиня будинку, це заплутати примар, які за неї ось-ось прийдуть. Вона намагалася зробити так, щоб сходи вели до стіни або стеля, вікна розташовувалися в підлозі, безліч непотрібних дверей вели в нікуди, абсолютно непотрібним коридорами. Загалом, тут все дуже хаотично і безглуздо.

У 1906 році в цих місцях стався сильний землетрус, у результаті якого частина будинку була зруйнована. Сара виявилася заблокована в своїй спальні, але через кілька годин слуги її визволили звідти. Вона відразу ж наказала відновити зруйновану бік житла.

За легендою, жінкою управляли парфуми, хоча це зовсім не так. Сара просто сходила з розуму і продовжувала будівництво будинку до останніх своїх днів. Одного разу вона просто не прокинулася. Причина смерті – зупинка серця. Це був 1922 рік. Жінці було 82 роки.

Після загибелі жінки в одній з кімнат слідчі виявили сейф, в якому зберігалися газетні вирізки, волосся її покійних родичів і заповіт. Ніяких записок і передсмертних листів жінка не залишала.

Будинок Вінчестерів і число «13»

Цікавий той факт, що жінку переслідувала «чортова дюжина» — число 13. Це позначається в 13 пальмах, коли-то стоять перед її будинком. Також у кожній з сорока сходів було по тринадцять сходинок, всі вікна мали по 13 рам, вішалки з тринадцятьма гачками і т. д. Це складно, чим-небудь пояснити. Можливо, жінка просто слідувала за цим числом, щоб догодити привидам.

Будинок Вінчестерів в наші дні

Остаточний варіант будинку має безліч кімнат, в ньому кілька тисяч вікон, камінів і сходів. Дверей в будинку взагалі порахувати нереально. Тільки уявіть собі, що в загальній складності будинок Вінчестерів має більше 500 приміщень, серед яких спальні, кухні, ванні кімнати, вітальні і т. д.

В наші дні будинок Вінчестерів є досить людним і відвідуваним місцем. Численні туристи з усього світу їдуть сюди, щоб побродити по лабіринтах цього дивного будинку. Тут і в правду можна заблукати. Численні коридори закінчуються дверима на вулицю, незалежно, який це поверх. Тому, перш ніж входити за поріг дверей, переконайтеся, що це не третій поверх.

Потрапити в будинок можна за суму в 30 доларів, а сьогодні, можливо, і дорожче. В такому дивному «музеї» є свій керівник, який стежить за будинком і знає все про нього. Він стверджує, що тут дійсно мешкають привиди. Ночами в деяких кімнатах може блимати світло, деколи чутні кроки, двері починають плескати, а дверні ручки повертаються самі по собі. Також було неодноразово зафіксовано випадок раптової протікання крана. По історіям керуючого, тут вночі можна спостерігати силует Сари Локвуд Парді.

Так, будинок Вінчестерів зі сторони виглядає дуже привабливо і заворожуюче, але всередині він зовсім не такий, як спершу здається. Бродити на самоті тут дуже страшно і незвично. З дня смерті Сари тут практично нічого не змінили. Предмети лежать все також, як і століття тому. Якщо тут вдень моторошно, то уявіть собі, яке знаходиться в приміщенні вночі. Так, це справді страшне місце, яке варто відвідати кожному, хто захоплюється загробним життям і паранормальними явищами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяДе відпочити взимку 2018


Наступна статтяРимський міст в Парижі: заснування і до наших днів

Irina