• Раніше ми писали: Земля топающего диявола

Дорога з поганою славою

Шосе 666 — сумно відоме відгалуження знаменитої дороги №66 у районі Four Corners. Ця дорога з’явилася в США в 1926 році. Це шосе з самих перших своїх днів початок переконувати всіх водіїв у тому, що за нього краще не їздити.

Ходить легенда, що водії уникають цю дорогу. Вся справа в тому, що тут дуже часто відбуваються аварії зі смертельним результатом. До речі всі ці аварії відбуваються в безглуздих ситуаціях. Незрозуміло, що рухає водіями на цьому шосе, але вони стають зовсім іншими, не такими, як до в’їзду на цю дорогу. Варто відзначити, що шосе 666 інакше називають Дорогою Диявола.

В місцеву поліцію із завидною регулярністю надходять повідомлення про те, що на шосе орудує маніяк-вбивця, який таранить постійно всіх водіїв. Також деякі очевидці стверджують, що нерідко бачили в цих місцях великі світлові кулі. Є повідомлення про те, що багато водії підвозили попутників без обличчя. Так чи інакше, все звернулися в поліцію, були сильно налякані й знервовані. Всі люди, хто звертався в поліцію, дивом вижили в автокатастрофах. Вони були сильно поранені чи просто втратили в аварії свій транспортний засіб.

Довгий час поліцейські не звертали особливої уваги на заяви потерпілих, однак вони почали перевіряти свідченнях, коли звернули увагу на колосальну статистику загибель на цій автодорозі. Щоб заспокоїти забобонних громадян, номер шосе було вирішено змінити з «666» на №491. Це відбулося в 2003 році. Після того, як номер дороги був змінений, сумна статистика почала зменшуватися. Люди стали менше гинути на цій ділянці дороги. Незважаючи на це, люди почали забувати про дорозі не відразу. Якийсь час про неї ще писали місцеві газети, і телебачення говорило.

Шосе 666 сьогодні

Сьогодні траса №666 досі славиться своїми сумними подіями минулих років. На багатьох ділянках автодороги і сьогодні можна зустріти знаки з диявольським числом 666. Ходять чутки, що в районі цих дорожніх знаків донині чортівня твориться і відбуваються смертельної аварії.

Шосе 666 проходить через кілька американських штатів Юта, Нью-Мехіко і Колорадо. Також траса пролягає повз гори Юта і вулкана Шипрок. Неподалік від автодороги знаходяться на території індіанців навахо і юта.

Сумно знаменита траса №666 здобула популярність не тільки в реальному житті, але і в коміксах і навіть в кіноіндустрії. У 2001 році була знята стрічка під назвою «Маршрут №66». Крім цього, 13 серія першого сезону серіалу «Надприродного» ознаменувалася тим, що головний герой опинився на «Диявольською дорозі» під номером 666.

Ця траса сьогодні лякає багатьох автолюбителів. Тут можна зустріти не так багато машин. Так чи інакше, багатьом людям просто необхідно заїжджати на шосе 666. Люди потрапляли в аварії на цій трасі, хтось умирав, а хто-то й сьогодні перебуває в шоці від прожитого. Траса 666 назавжди вселила страх в душі людей, своїми незрозумілими подіями. Шосе 666 знаходиться в списку найбільш аномальних місць на планеті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяВідносини Росії та Грузії


Наступна статтяЗемля топающего диявола

Irina