Раніше ми писали: Родос і транспорт

Різноманітний відпочинок на знаменитому грецькому острові

Серед численних грецьких островів Родос, мабуть, головний суперник Криту. Велика площа, чудовий клімат, численні розваги приваблюють сюди туристів зі всього світу. Родос — частина архіпелагу Докаденес, але про це часто забувають, адже цей острів просто унікальний у своєму розмаїтті.

Погода і пляжі

Чому Родос отримав таку назву, вченим мужам достовірно невідомо. Найбільш близьких до істини варіантів два: чи це означає “червоний”, то “троянда”. На Родосі дійсно є безліч кам’яних троянд. В північній його частині життя вирує стрімким потоком, а от на півдні суєти набагато менше. Але сонце щедро дарує Родосу свої ласкаві промені — більше трьохсот днів у році варто безхмарна погода. Потрібна велика “удача”, щоб потрапити під дощ в цьому благословенному місці. А північний вітер з гір приносить свіжість і прохолоду, пом’якшуючи саму сильну спеку.

Родос

Найчастіше тут зустрічаються пляжі вкриті галькою, але є і піщане узбережжя. Практично скрізь можна відпочивати з дітьми. Всі пляжі упоряджені, передбачено безліч розваг, в тому числі і для любителів активного відпочинку, і навіть для безбашенних екстремалів. Але є й безліч місць, де є можливість з комфортом позасмагати, насолоджуючись абсолютним релаксом. А ось знайти безлюдний пляж на Родосі досить складно, тут безліч туристів. Не дивно, що і персонал відповідає — практично скрізь говорять на англійській, німецькій, а іноді і російською мовою.

Самі дикі і відокремлені пляжі слід шукати в західній частині острова. Тут крім пляжів знайдеться і кілька замків, монастирів, каплиць та інших пам’яток, які не залишать байдужими допитливих туристів. Особливо популярні курорти в селищах Яліссос і Іксія. І недалеко від столиці, і аеропорт поруч, і знаменитий монастир Філерімос поблизу.

Пляж Афанду славиться не тільки комфортом, але і відмінним гольф-спотом. На курорті Филираки життя кипить і вдень, і вночі. Втім, це не заважає насолоджуватися відпочинком сімейним туристам з дітьми, адже тут також є чудовий аквапарк. Любителям снорклінга рекомендується відразу ж відправитися на пляж Колімбія. У Ліндосі крім пляжів є безліч цікавих пам’яток, гостям гарантовані захоплюючі екскурсії.

На відрізку від Лардос-Бей до Плиммири знаходяться пляжі, які вважають на Родосі самими чистими і красивими, хоча інфраструктура подекуди і потребує додаткового розвитку.

Столиця і інші міста

У столиці острова — місті Родос — можна чудово відпочити. Він оточений величної стіною, зведеної у часи лицарів. А на деяких вулицях досі витає дух Середньовіччя, адже вигляд їхніх залишився практично незмінним з тих давніх часів. Не менш вражаюча архітектурна пам’ятка — Палац Великих Магістрів ордену Іоаннітів, повний унікальних експонатів.

Палац Великих Магістрів ордена Іоаннітів

У столиці безліч клубів, дискотек та інших розважальних закладів. Кожні пару тижнів по вулицях проходить якесь святкова хода. Відмінна ідея для екскурсії — поїздка на гору Монте-Сміт, щоб помилуватися прекрасним видом західного узбережжя. А саме спокійне місце в столиці — парк Родіні, чудово упорядкований і дуже спокійний. Він просто створений для романтичних прогулянок!

Варто відвідати і ще один великий і цікавий місто на Родосі — Архангелос. Ще одне цікаве місце — фортеця в Асклипи. Безліч вражень подарує також замок Монолітос, або монастир Архангела Михаїла поблизу селища Лаэрма. Родос сповнений приємних сюрпризів і обіцяє по-справжньому захоплюючий відпочинок.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяЕхолот для рибака


Наступна статтяРодос і транспорт

Irina