Кожна країна готова похвалитися своїми цікавими місцями, пам’ятками, визначними місцями. У Мексиці дуже багато унікальних і загадкових місць. Вона готова запропонувати любителям незвіданого безліч національних парків від найдавніших до молодих. У цій статті зібрані, свого роду, кращі пам’ятки Мексики.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Юкатан: стародавній центр цивілізації майя і нинішня пам’ятка Мексики
 • Чичен-Іца: велика спадщина популярної цивілізації майя
 • Чьяпас: древнє місто майя і сучасна пам’ятка Мексики
 • Пуерто-Вальярта: популярний мексиканський курорт і приголомшлива пам’ятка Мексики
 • Оахака: стародавнє місто — пам’ятка Мексики
 • Каньйон Коппер: красиве місце і приголомшлива пам’ятка Мексики
 • Буфадора: дивна морська печера Мексики
 • Хорстейл: одна із самих мальовничих пам’яток Мексики
 • Isla Mujeres: райський острів в Карибському морі
 • Арка Кабо Сан Лукас: прекрасне місце для відпочинку і природна пам’ятка Мексики
 • Пам’ятки Мексики на карті

1. Юкатан: стародавній центр цивілізації майя і нинішня пам’ятка Мексики

Півострів Юкатан є однією з найкрасивіших пам’яток Мексики. На півострові дуже цікава геологія, а також унікальна берегова лінія. Крім цього, на острові користуються своєю популярністю руни майя. Півострів Юкатан відомий своїми підземними озерами і красою місць.

2. Чичен-Іца: велика спадщина популярної цивілізації майя

Немов великі єгипетські піраміди, Чичен-Іца є всесвітнім надбанням Юнеско. Це давнє будова дісталося Мексиці від майя. Подібних пам’яток у Мексиці більше немає, тому, плануючи відпочинок в Мексиці, варто виділити окремий день спеціально для піраміди Чичен-Іца. Відстань цієї пам’ятки становить 2,5 квадратної милі.

3. Чьяпас: древнє місто майя і сучасна пам’ятка Мексики

Місць на планеті мало, яких можна було б назвати «Рай на землі». Але ця пам’ятка заслуговує цієї назви. Тут субтропіки зливаються з джунглями, з яких піднімаються древні руїни майя. Також, хотілося б відзначити річковий каньйон Сумідеро і озера Монтебелло, розташовані на території пам’ятки Чьяпас.

4. Пуерто-Вальярта: популярний мексиканський курорт і приголомшлива пам’ятка Мексики

Знаменитий своїми піщаними пляжами курорт Пуерто-Вальярта, що розташувався на заході країни. Тут відпочиваючі завжди залишаються задоволені на 500%. Пуерто-Вальярта відомий своїми магазинами, ресторанами і, звичайно ж, архітектурою.

5. Оахака: стародавнє місто — пам’ятка Мексики

Місто Оахака-де-Хуарес входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він розташований на південній частині узбережжя Мексики. В цьому місті знаходиться безліч пам’яток, як штучних, так і природних. Тут дуже знамениті культура і мистецтво. Стародавнє місто Оахака запропонує гостям безліч колон, густі ліси, піщані пляжі. Все це в поєднанні виглядає дуже красиво і унікально.

6. Каньйон Коппер: красиве місце і приголомшлива пам’ятка Мексики

Якщо ви мрієте побачити красиві пейзажі з висоти пташиного польоту, то каньйон Коппер прекрасно підходить для цього. Подібних місць у всій Мексиці не знайти. Природа тут дуже девственно. Цей каньйон часто порівнюють зі знаменитим Великим каньйоном Америки.

7. Буфадора: дивна морська печера Мексики

Гейзер з води, на який приїжджають подивитися люди з усієї планети. Печера на рівні моря унікальна тим, що вона створює такі коливання води, які можна порівняти з извергающимся гейзером. Крім високих цікавих бризок, видаються дивні звуки, яких не почути в інших місцях планети.

8. Хорстейл: одна із самих мальовничих пам’яток Мексики

У цьому місці краса просто засліплює очі. Пам’ятка Мексики під назвою Хорстейл або Хвіст коня – це неповторні водоспади, на які щодня милуються тисячі туристів і мандрівників. До цих місць можна дістатися тільки пішки. Зазвичай туристи знімають номер в готелі неподалік від цих водоспадів і ходять сюди пішки.

 

9. Isla Mujeres: райський острів в Карибському морі

Унікальне райське містечко, що знаходиться недалеко від курорту Канкун. Це спокійне місце створене природою спеціально для відпочинку від суєти. Тут можна покататися на човні або зайнятися дайвінгом, а також просто покайфувати на теплому пляжному піску. Це місце іншими словами називається – Жіночий острів.

10. Арка Кабо Сан Лукас: прекрасне місце для відпочинку і природна пам’ятка Мексики

Арка Кабо Сан Лукас знаходиться поблизу міста Кабо і є одним з неофіційних світових чудес світу. Тут прекрасні піщані пляжі і постійна святкова атмосфера. У мексиканській фольклорі це місце вважається легендою двох морів.

Пам’ятки Мексики на карті

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяВинний тур в Грузію


Наступна статтяКращі острови Греції

Irina