Канатна дорога в Тбілісі. Стаття — відгук туриста, особисті враження.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Канатна дорога в Тбілісі і її станції
 • Вартість проїзду
 • Канатна дорога: що необхідно для поїздки
 • Канатна дорога в Тбілісі і її станції

  Канатна дорога Тбілісі (не плутати з фунікулером Тбілісі) побудована нещодавно, вона поєднала для протилежні береги річки. Одна станція розташована в парку Ріке (поруч з храмом Метехі), а друга — у фортеці Нарікала, на Сололакском хребті. Це не тільки туристичний вид транспорту, атракціон для розваг.

  ВІДПОЧИНОК В ГРУЗІЇ САМОСТІЙНО.

  Вартість проїзду

  Канатна дорога виконує ще й функцію звичайних пасажирських перевезень. Вартість проїзду на канатній дорозі — 50 тетрі за одну поїздку, такий же тариф діє і в тбіліському метро.

  Канатна дорога: що необхідно для поїздки

  Для поїздки вам знадобиться пластикова карта, яка продається в метро (2 ларі — заставна вартість, яку можнаотримати назад при поверненні картки). Карта діє і в метро, і на канатній дорозі. Підрахуйте загальну кількість необхідних поїздок і поповните карту на відповідну суму.

  У Тбілісі ми потрапили на день міста, тоді міська влада проїзд на канатній дорозі зробили взагалі безкоштовним. Єдине обмеження, яке було, — заборона поїздок»вкругову», по прибуттю на іншу станцію пасажир зобов’язаний вийти і відстояти нову чергу для наступної поїздки. Настійно раджу покататися на канатній дорозі після заходу сонця, коли місто освітлений вечірніми вогнями. Канатна дорога працює до 22:00.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


  Попередня статтяКурорти Аджарії (Грузія): скільки коштує житло і що подивитися


  Наступна статтяТоп 32: Цікаві факти про Грузію

  Irina