ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Що подивитися в Баку і власний план екскурсії за допомогою карти пам’яток
  • Що потрібно знати про районах Баку?
  • Що подивитися в Баку: План + карта = незабутні пригоди
  • Екскурсії в Баку

Що подивитися в Баку і власний план екскурсії за допомогою карти пам’яток

Побувати в Азербайджані і не познайомитися з його прекрасною столицею? Це просто неможливо. У Баку є все, що потрібно для цікавого відпочинку: сучасні хмарочоси, застигла в камені давня історія, упоряджені пляжі, затишні готелі і чудовий шопінг. Організувати собі ексклюзивний відпочинок не складно, для цього потрібно бажання і карта баку з пам’ятками російською мовою.

Що потрібно знати про районах Баку?

Дві тисячі квадратних кілометрів, на яких розташувалася столиця Азербайджану, це досить велика площа. Вона розділена на 12 районів. Як і скрізь, все найкраще і найдорожче зосереджена в центрі, тобто в Наримановском, Насиминском і Сабаильском районах. Потрібно житло подешевше? Тоді варто звернути увагу на околиці. Низаминский району Баку відносно молодий, але вже вважається одним з найкрасивіших у місті. Тут знаходиться і “Восьмий кілометр” — популярний базар з справжнім східним колоритом.

Вивчаючи пам’ятки баку на карті, варто звернути увагу на Карадазький район. Ідеальний вибір для тих, хто хоче максимально урізноманітнити свою поїздку. Тут безліч пляжів для спокійного або активного морського відпочинку. Туристи також можуть відвідати різні історичні об’єкти. Особливою популярністю користується археологічний заповідник Гобустан, де представлено унікальні зразки наскального живопису.

Пляжі є і в сусідньому Хозарському районі. Тут також знаходиться знаменитий Апшеронський парк. Об’єкт займає солідну площу — сім квадратних кілометрів, і служить будинком безлічі рідкісних тварин і птахів. Майже скрізь персонал володіє російською мовою.

Сабильский район baku славиться безліччю архітектурних пам’яток: тут знаходиться і Ічері-Шехер, і лазня Гаджі Гаїба, і Джума-мечеть, і інші унікальні історичні споруди.

А коли душа туриста пресытится спогляданням древньої архітектури, його чекають сучасні задоволення в аквапарку “Кемпінські Хотів Бадамдар”.

Парові лазні, хамам і послуги умілих масажистів допоможуть відновити сили, щоб відправитися назустріч новим захоплюючим пригодам.

Що подивитися в Баку: План + карта = незабутні пригоди

Отже, залишається озброїтися інтерактивною картою пам’яток, на якій детально позначено положення кожного об’єкта. Тут же можна відразу отримати корисну інформацію про графік роботи, схеми проїзду та інші цікаві відомості. У Баку відмінно розвинена система громадського транспорту. Водій маршрутки завжди готовий проконсультувати туриста і підказати потрібну зупинку. Багато жителів Азербайджану вільно говорять російською.

Можна взяти машину напрокат, але це тільки для досвідчених водіїв, готових змиритися зі своєрідним ставленням місцевого населення до правил дорожнього руху. Та й пробки місцеві поступово набувають світову популярність. Під землею летять швидкі вагони метро — ніяких пробок і затримок. Найактивніші можуть орендувати велосипед і з допомогою карти створити власний туристичний маршрут вулицями стародавнього і сучасного Баку.

Екскурсії в Баку

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяЦікаві факти про Чорногорії


Наступна статтяПалац Ширваншахів у Баку – відчуй унікальну атмосферу стародавнього Азербайджану

Irina