Грузія — країна невелика, але безліч туристів приїжджає сюди щороку. Хто одного разу відчув справжнього грузинського гостинності, захоче повернутися сюди знову і знову. У чому секрет успіху маленького гірського держави у досвідчених мандрівників? Ось вісім причин відпочити в Грузії:

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • 1 Причина відпочити в Грузії — Різноманітність
  • 2 Причина відпочити в Грузії — Винні тури
  • 3 Причина відпочити в Грузії — Клімат
  • 4 Причина відпочити в Грузії — Дороги та транспорт
  • 5 Причина відпочити в Грузії — Шопінг
  • 6 Причина відпочити в Грузії — Кухня
  • 7 Причина відпочити в Грузії — Ціни
  • 8 Причина відпочити в Грузії — Люди

1 Причина відпочити в Грузії — Різноманітність

На відносно малій території зосереджені майже всі види цікавого відпочинку. Тут є упорядковані пляжі і відмінні гірськолижні курорти, величезні готелі і маленькі затишні готелі, безліч архітектурних пам’яток і сучасні клуби, лікувальні курорти і ремісничі майстерні, не кажучи вже про відомому грузинському вині і щедрою місцевої кухні. Все це поруч, тому за короткий період можна організувати приголомшливо різноманітний відпочинок.

Собор Алаверді

2 Причина відпочити в Грузії — Винні тури

Такого вина гостю країни ніде більше не вдасться скуштувати. Різні технології виноробства, більше чотирьохсот сортів винограду, затишні місцеві винокурні і сучасні виноробні підприємства, щедра закуска і багатослівні тости! Не можна упустити можливість покуштувати знамениті марки справжнього грузинського вина, послухати цікаву екскурсію на винзаводі і запастися парою пляшок благородного напою.

3 Причина відпочити в Грузії — Клімат

Тут м’яка зима (температура рідко опускається до -20) і помірно жарке літо (в районі +27 градусів). Самі жаркі місяці — липень і серпень, найкращий час, відправитися на пляж або гори. А в травні-червні і вересні погода в Грузії просто чудова! Взимку прекрасний відпочинок чекає гірських лижників на упорядкованих базах.

4 Причина відпочити в Грузії — Дороги та транспорт

Практично по всій країні дороги утримуються в відмінному стані. У будь-який куточок Грузії можна дістатися на маршрутному таксі або автобусі. По місту також зручно пересуватися на автобусах і маршрутках. Має сенс скористатися послугами місцевого таксі, поїздка обійдеться зовсім не дорого.

5 Причина відпочити в Грузії — Шопінг

Любителям цікавих і корисних покупок в Грузії справжнє роздолля. Звідси привозять красиві домоткані килими, сувенірні кинджали, виконані в національному стилі, недорогі прикраси з золота, срібла та напівдорогоцінного каміння, гарний посуд з кераміки, скла і навіть роги, вино, коньяк, чачу, сири, приправи, одяг, взуття та аксесуари, виконані в етнічному стилі, а також багато іншого.

6 Причина відпочити в Грузії — Кухня

Навіть недосвідчений мандрівник має хоча б неясне уявлення про щедрою і приголомшливо смачною грузинської кухні. Шашлик, сациві, харчо, зелень, трави, ткемалі, сацебелі, хінкалі, хачапурі, лобіо, чахохбілі, аджика — будь-яке меню у Грузії звучить як музика і викликає рясне слиновиділення. Порції виключно щедрі, подають їх радо і шанобливо, з незмінною пляшкою вина.

7 Причина відпочити в Грузії — Ціни

Відпочити в Грузії розкішно — не проблема. У столиці є кілька п’ятизіркових готелів, всюди передбачені зручності для V. I. P.-персон. Але і туристи зі скромним бюджетом знайдуть упоряджене житло, а також безліч доступних за ціною розваг.

8 Причина відпочити в Грузії — Люди

Гостинні грузини за визначенням, це частина національної традиції. Будь-який турист — це гість країни, міста, будинку. Варто мандрівникові запитати, як дістатися до потрібного місця, його не тільки проконсультують, але і відведуть до зупинки, і навіть посадять у потрібний автобус. При цьому послуги місцевого персоналу позбавлені неприємної нав’язливості, але сповнені поваги і привітності.

Перевірити істинність тверджень про справжню грузинську гостинність просто. Для цього достатньо зібрати валізу, забронювати житло, придбати квиток на літак і відправитися відпочити в Грузії. Грузія вже чекає своїх гостей, щоб подарувати їм справжній відпочинок від всіх тривог і турбот.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяЧим цікавий район Тушеті


Наступна статтяВинний тур в Грузію

Irina