ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Навіщо потрібно подорожувати
    1. Перший етап
    2. Другий етап
  • Подорож, як сенс життя
  • З чого складається подорож
  • Подорож, як адреналін
  • Висновок

Навіщо потрібно подорожувати

Якщо у вас хто-небудь, коли-небудь запитає: «Навіщо ти подорожуєш?», йому можна сміливо поставити подібне запитання «Навіщо ти живеш?». Ці питання аналогічні за своєю структурою та поняття. Люди у всі часи прагнули відкривати нові горизонти, розширювати знання і прагнути до незвіданого. Тільки, не роблячи нічого, можна натерти мозоль на «п’ятій точці». Погодьтеся, це не цікаво, сидіти просто так, і дивлячись в монітор, мріяти про море або думати про те, як би побачити Стоунхендж своїми очима. Тільки подумайте, які можливості можуть відкритися для вас, коли ви переступите поріг і відправитеся в подорож. Нехай для початку це буде сусіднє місто чи область, але через рік це може бути інша країна, а через два і зовсім весь світ.

Перший етап

От ви побачили на картинці або в фільмі красиві місця і загорілися бажанням туди потрапити. Це вже добре, у вас з’явилася мета, а отже, її необхідно виконати. Інше питання, як ви будете досягати цієї мети? Можна поступити стандартним для всіх спосіб – дочекатися відпустки, купити квиток на літак, і відправиться на місце вашої мрії. Інше питання полягає в тому, що ви побачите це місце, і у вас більше не буде ніяких бажань, поки випадковим чином ви не натрапите на іншу красиву картинку. Навіщо чекати, коли в подорож ви можете відправитися вже прямо зараз. «Навіщо?» — запитаєте ви. Так, за тим, що ви зможете побачити в сотні разів більше того, що відчували і бачили раніше. Знайомства з новими людьми, народами, звичаями, традиціями і масою того, про що можна розмовляти цілодобово.

Людина створена з пам’яті та свідомості. Необхідно постійно поповнювати пам’ять, щоб було, що згадати і розповісти іншим. Ви повинні подорожувати по світу не за тим, що вам захотілося відпочити, а за тим, що необхідно поглянути на світ своїми очима і не обмежувати себе чотирма стінами і комп’ютером. Необхідно усвідомлювати всю реальність того, що потрібно рухатися далі. Якщо немає прагнення до чогось, тоді взагалі сенсу в нашому житті немає.

Спочатку людина створювався для того, щоб побачити, наскільки прекрасний світ, і як хороше життя, коли її використовуєш на всі 100%. Це потім вже людина себе закував у кайдани і сказав сам собі: «Треба працювати й харчуватися!». Ні, за цим принципом зараз живе велика частина планети. Потрібно звільняти себе від усіх цих упереджень і ставити перед собою реальні цілі та терміни. У будь-якому бізнесі потрібен план, так і тут – необхідно зрозуміти, для чого ти живеш, і що ти хочеш отримати від життя. Якщо себе відразу ставити на коліна, то нічого і не вдасться в житті.

Всі постійно твердять про якийсь горизонт. А що таке горизонт? Це, по суті, кінець світу, на який люди кожен день дивляться. Насправді ніякого горизонту не існує. Якщо завжди рухатися вперед, то цей горизонт буде все видалятися. Чи варто взагалі намагатися її досягти? Ні, просто ідіть вперед і дивіться на те, що у вас перед очима.

У світі безліч місць, дивлячись на які просто хочеться жити. Крім цього, є місця на планеті, при вигляді яких у голові виникають тисячі різних питань. Наша планета для людей настільки не вивчена, потрібно ще мільйони років, щоб зрозуміти її до кінця. Запитань багато, з-за того що з мільярдів людей їх вирішують все сотні людей.

Другий етап

Варто пам’ятати, що подорожувати може кожен по-різному. Для кого-то поїздка в сусіднє місто вже може здатися подорожжю, а для когось і цілого світу мало. Потрібно себе відразу налаштувати на той етап, який ви зможете потягнути. Якщо сенс в одному певному місці, то навантажувати себе не варто. А ось якщо ви зважилися на довгострокове подорож, то до цього потрібно готуватися, як слід, так як ніхто не може знати, що буде в дорозі.

Для багатьох людей подорож – це пригода або гра. Людина не становить сценарій і діє по ситуації. В даному випадку це добре тим, що він стане сильнішим і буде готовий до будь-яких життєвих ситуацій. Так чи інакше, варто визначитися, що для вас означає термін «подорож». Воно не може ні яким чином означати відпочинок або розвага. Це теж своєрідний працю, який кожна людина переносить по-своєму.

Якщо людина зібрався на відпочинок, то він часто так і говорить. Але, коли ми чуємо слово «подорож», то ненароком відразу уявляємо пустелю, річку Амазонку і багато інші місця. Так воно і є. У таких місцях люди зазвичай не відпочивають, а подорожують, підвищуючи свій статус, світогляд і збільшуючи свій життєвий досвід. У будь-якому випадку подорожувати, куди краще і цікавіше, ніж просиджувати свій безцінний час, дивлячись в монітор комп’ютера і тільки розмовляти про цікавих місцях. Насправді, все не так далеко, як нам здається. Кілометраж – це справа повсякденна. Набагато складніше перебороти свій страх, ніж проїхати тисячі кілометрів. На питання «Навіщо потрібно подорожувати?» у кожного свій може бути відповідь, але варто пам’ятати, що подорож збільшує наше життя.

Подорож, як сенс життя

В подорожах, безумовно, є величезний сенс. Тільки подумайте, яка наша планета велика. Є тисячі місць, які варто відвідати і побачити своїми очима. Не потрібно обмежувати себе одним і тим же курортом або санаторієм. Можна з’їздити в сусіднє від вашого місця відпочинку місто і подивитися на пам’ятник архітектури у вигляді старовинної церкви.

Раніше у людей було все складно з подорожами. За кордон не так легко було потрапити. Зараз же, у людини все під боком. Вирішив полетіти в іншу країну? Будь ласка, роби закордонний паспорт і замовляй квитки через інтернет, а також бронюй готель. Все зроблено, щоб людині було зручно. Аеропорти є практично в кожному великому місті. Зараз не доводиться переживати за свій власний відпочинок, так як все до дрібниць можна розпланувати заздалегідь.

З чого складається подорож

Подорож будується трохи по-іншому. Тут одного місця проживання буде мало. Вам доведеться побігати по країнам, але натомість ви отримаєте масу незабутніх вражень від побаченого. Ви познайомитеся з різними людьми, пізнаєте їх побут, традиції і закони. Це насправді дуже цікаво і весело. Звичайно, у людей, які йдуть на це, не відразу все просто складається, але в тому то й справа, що всього в житті потрібно вчитися. Через час людина розуміє, що він знайшов те, що шукав. Справа не в принципі, «Хочу побачити і все тут!». Вся справа в мети, яку людина ставить перед собою.

Багато людей, погулявши по планеті, розуміють, що сенс життя полягає в побачене. Адже у кожної людини в голові є місце, яке він мріє відвідати. Хто-то море, хтось гори, а хтось хоче пограти в казино в Лас-Вегасі.

Наша земля створена такою цікавою саме для того, щоб її вивчали і досліджували. Тільки уявіть собі, скільки незвіданих місць таїть в собі наша земля. Так, це тільки початок. На подорож людина вирішується довго, але коли він все ж переступає поріг, він розуміє, що шляху назад немає. Відступаючи від своєї мрії, людина сама себе знищує, так як без мрії він не живе, а просто існує. Необхідно пам’ятати це.

Подорож, як адреналін

Подорож – є сенс життя, якого варто дотримуватися. Сидячи в своєму рідному місті, рано чи пізно захочеться, куди-небудь з’їздити. Поки здоров’я дозволяє, варто подивитися на життя інших людей і на пам’ятки. Для багатьох це здасться дорогим задоволенням, але поспішаємо вас засмутити. У наш час люди здатні подорожувати і без копійки в кишені – було б бажання. Якщо ви з стосом грошових коштів летите в Австралію і знаєте, що вас там зустрінуть і розташують в шикарному готельному номері, то це не подорож, а звичайний запланований відпочинок. У подорожі повинен бути адреналін.

Висновок

Так чи інакше, вирішите, що для вас найголовніше – робота і будинок або невідомі місця і розширення власного кругозору. У першому випадку у вас все попереду, але вам складно буде все кинути. У другому випадку, вам залишилося тільки зібрати речі і вирушати в подорож, адже на карту поставлено все. Нехай ваше життя буде сповнене контрастів і різноманітності!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяОренда авто в Грузії: 17 простих порад


Наступна статтяДе відпочити в Росії влітку 2018: відпочинок на всі 100%

Irina