Огляд змін, приємних і не дуже

Досвідчені мандрівники добре знають, що для закордонної поїздки віза обов’язкова далеко не завжди. Республіка Білорусь, Абхазія і Казахстан охоче приймають туристів з Росії навіть за загальногромадянського паспорта. А якщо заповітний закордонний паспорт є, географію своїх подорожей можна істотно розширити, навіть не маючи візи.

А ви знаєте, де шукати тури за найвигіднішими цінами? Ось три ефективних і надійних сервісу: Travelata, Level.Travel і Onlinetours. На цих сервісах порівнюються всі пропозиції і вибираються найбільш вигідні. Читайте також Де відпочити в Росії влітку 2017: відпочинок на всі 100%

Куди поїхати росіянам без візи в 2017 році?

Мова йде не тільки про країни близького зарубіжжя, таких як Вірменія, Грузія, Узбекистан і Туркменістан. Мальдівські острови, Ізраїль, Аргентина, Венесуела, Еквадор і багато інші країни цілком доступні на різні терміни без жодної візи.

Але все тече, як казали древні, все змінюється. В тому числі і зарубіжне законодавство. Перед тим, як планувати поїздку за кордон без візи, слід врахувати такі зміни. Деякі з них порадують активних туристів, хоча деякі трохи засмутять.

Наприклад, Албанія скасувала візи на термін з 15 травня до 1 листопада 2017 року. У В’єтнам можна в’їхати без візи на 15 днів, але не раніше, ніж пройде 30 днів з моменту останнього відвідування країни. Тим, хто останні два роки не бував в Гайані, буде приємно дізнатися, що з 27 листопада 2015 віза для в’їзду в країну скасована, термін перебування становить 90 днів.

Такі ж приємні новини отримані з Індонезії, яка скасувала видачу візи на кордоні, термін перебування в країні становить 30 днів. А ось Киргизія посилила вимоги. Загальноросійський паспорт тут більше не приймають, потрібен закордонний. Строки перебування встановлені в розмірі 60 днів.

Ці ж терміни скоротилися для Маврикія — до 60 днів замість 90 днів, як це було раніше. На Сейшелах зняли необхідність отримувати спеціальний дозвіл на 30-денне перебування після прибуття в країну. Дрібниця, а приємно, менше часу на кордоні, більше можливостей для відпочинку.

Схоже, благополучно вирішилися проблеми з Туреччиною, яка знову приймає росіян без візи на 60 днів. Чиновники рекомендують туристам виявляти обережність, але судячи з відгуків, сервіс в Туреччині залишився таким же прекрасним, як і раніше. А Чорногорія збільшила терміни перебування з 30 до 90 днів.

Відмінні новини! Залишилося лише вибрати маршрут і спланувати свою подорож в новому 2017 році! А якщо в списку не знайшлося підходящої країни — не біда. Безліч країн видають візи прямо в аеропорту, тобто в момент перетину кордону. Так чи інакше, пригоди чекають!
Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяЕкскурсії в Іспанії: Коста-Брава


Наступна статтяЖитель Америки справив фурор в соцмережах своїми светрами про подорожі

Irina