ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Де знаходиться музей витончених мистецтв у Севільї
  • Музей витончених мистецтв в Севільї вабить туристів своїми рідкісними колекціями
  • Музей витончених мистецтв в Севільї і трагічний випадок

Де знаходиться музей витончених мистецтв у Севільї

На вулиці Альфонса XII в знаменитому храмі Ла Мерсед розташувався один з найзнаменитіших музеїв Іспанії. Музей витончених мистецтв включає в себе рідкісні колекції експонатів і картин, створених видатними художниками «Севільський школи». Серед них найбільш відомими є Франциско де Сурбаран і Хуан де Вальдес Леаль.

Музей витончених мистецтв в Севільї вабить туристів своїми рідкісними колекціями

Історія музею почалася в 1612 році. Тоді проектом допомагали церква та приватні пожертви. Архітектором є Хуан де Овьєдо і ла Бандер. За весь історичний період існування музею зібралася величезна колекція, на яку з’їжджаються подивитися туристи зі всього світу.

Музей складається з декількох великих залів. В них зберігаються діамантові колекції легендарних Ель Греко, Веласкеса і багатьох інших художників і скульпторів Іспанії. Також тут є зал, який повністю присвячений севільської школі і робіт Мурільйо. Велику цінність для музею складають дерев’яні експонати, створені в готичному стилі. Не можна не помітити знамениту роботу художника Гонсало Більбао під назвою «Сигарочники». Ця картина була створена на рубежі 19 і 20 століть. Сама ж картина присвячена виробникам сигар в Севільї. На ній зображені кілька виробників сигар, які прославилися на всю Севілью.

Музей витончених мистецтв в Севільї і трагічний випадок

В історії існування музею був трагічний випадок. У 1810 році сталася сильна пожежа, яка знищила практично всі експонати, що знаходилися всередині. Однак частину колекції вдалося врятувати. Після цього музей зазнав капітальної реставрації, що дало йому друге життя. Зараз практично всі колекції і експонати відновлені і щодня радують око сотень відвідувачів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяПошук попутників для подорожей за кордон і не тільки


Наступна статтяРайон Тріана в Севільї – свої традиції, культура та звичаї

Irina