• Раніше ми писали: Відгук про компанії FireFlies зі Стамбула

Реальні відгуки задоволених мандрівників

Подорожі — прекрасне хобі, але яке ж воно дороге! Готелі, квитки, трансфер, екскурсії, переїзди… Невже задоволення відвідувати нові незвідані країни доступно лише поодиноким обранцям долі з тугими гаманцями? Зрозуміло, немає!

Подорожувати, економити, заробляти!

Компанія FireFlies надає всім своїм учасникам рідкісні можливості. По-перше, якщо бронювати готель онлайн на порталі, можна заощадити до 70% від вартості проживання в самих крутих готелях світу. По-друге, учасники системи заробляють на своїх подорожах, створюючи пасивний дохід.

Порівняння цін на порталі FireFlies і Booking. Відчуваєте різницю?

А ось вам і реальний приклад. Сім’я з Севастополя, Наталя Данилюк і Сергій Ханін, користуються послугами цього швейцарського оператора вже три роки. Не так давно вони зупинялися в одному з найпрестижніших 5* готелів Стамбула — “Чотири сезони”. Зрозуміло, номер на двох у протягом п’яти днів був замовлений через сервіс fireflies.com.

Детальний аналіз з точними цифрами

Після прибуття в готель Наталя не полінувалася дізнатися місцеві ціни на аналогічний номер, поцікавитися пропозиціями сторонніх операторів і провести невеликий порівняльний аналіз. Ось він:

  • Якщо забронювати готель онлайн, його вартість складе 6094 євро.
  • На стойці готелю ці апартаменти віддавали за 5500 євро.
  • З допомогою сервісу FireFlies сума за проживання становить вже 3674 євро.
  • А додаткова опція best price дозволила заощадити ще трохи, зменшивши витрати на житло до 2428 євро. (Відео з подробицями)

Нескладні математичні операції дозволяють зробити висновок – економія в порівнянні з ринковою ціною становила 3666 євро або більше 60%!

Невже? П’ятизірковий сервіс за ціною трьох зірок? Так, це абсолютна реальність для всіх учасників Клубу самостійних мандрівників FireFlies. Ці активні та підприємливі туристи самі планують свої маршрути, отримують найвигідніші ціни і насолоджуються прекрасним обслуговуванням.

Одночасно вони рекомендують сервіси FireFlies своїм друзям і знайомим, створюючи власний пасивний дохід. Більше подорожей — менше витрат! Хто не вірить, той може без проблем перевірити ці викладки на власному досвіді. Досить перейти за посиланням, зареєструватися в системі і зробити свій перший план самостійної подорожі. До речі, там зараз проходить цікава акція. Вперед, назустріч свободі, подорожей, пригод!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяСемінар FIREFLIES в Балатоні


Наступна статтяПарк аттакционов Terra Mitica, Бенідорм

Irina