Оглядова екскурсія по Чикаго

Для того, щоб дізнатися, оцінити і полюбити Чикаго, одного дня замало. Але якщо ви опинилися в Місті Вітрів проїздом, і у вас попереду ще довгий подорож по Америці – найкращим варіантом стане шестигодинна автомобільна екскурсія по місту. Під час цього інтенсивного екскурсійного туру ви побачите більшість відомих і красивих місць, кожне з яких гідно бути відображеним на листівці.

Після такої автомобільної прогулянки по мальовничих вулицях вам захочеться коли-небудь повернутися в місто, щоб вже не поспішаючи обійти всі вподобані місця і побувати там, куди не встигли дістатися.

Програма оглядової екскурсії

Екскурсія, яку проводить російськомовний гід, включає в себе огляд таких пам’яток Чикаго:
— Міленіум Парк – найбільший у світі парк площею 101 000 кв. м., розбитий на даху;
— Чудова миля – вулиця фешенебельних готелів, дорогих ресторанів та дизайнерських бутиків;
— Марина Сіті – унікальний житловий комплекс, в якому є спортивний зал, театр, ковзанка, басейн, магазини, ресторани, боулінг і причал для яхт;
— Лейк Поінт – найвище у всьому світі житловий будинок;
— Букінгемський фонтан, один з найкрасивіших і найбільших у світі;
— і багато іншого!

Чикаго – це місто з багатою історією і дивовижною архітектурою. Гордо злітають вгору хмарочоси тут сусідять з просторими зеленими парками і витонченими храмами. Кожен з туристів зможе відшукати в цьому місті щось на свій смак: величезний торговий центр або затишний ресторанчик, старовинні особняки або ультрасучасні висотки.
Під час екскурсії вам розкажуть історію Чикаго від його виникнення до сучасних тенденцій. Ви зможете прогулятися по величезному Millenium Park, побачити знаменитий павільйон Прицкера – спроектовану відомим архітектором естраду на 4000 місць.
Прогулянка по «Чудової милі» дозволить вам відчути себе так, ніби ви потрапили в кадр голлівудського фільму: дорогі ресторани, блискучі пишністю готелі та бутіки від Louis Vuitton, Gucci, Armani, Prada та інших всесвітньо відомих дизайнерів.
Чикаго – справжній рай для тих, у кого при вигляді хмарочосів завмирає серце від захвату. У ході екскурсії ви побачите чимало будівель, до яких застосовується займенник «самий»: найвища в Америці будівля, один з самих перших хмарочосів у США, найвищий на планеті житловий будинок.

Оглядова екскурсія також дозволить вам:
— познайомитися також з діловим центром Чикаго;
— розглянути скульптурні роботи відомих майстрів і Букінгемський фонтан;
— побачити знамениті Чиказькі музеї та Чиказький університет;
— дізнатися історію Великого Чиказького пожежі;
— почути розповіді про Чиказьку мафію і Аль Капоне.
Вартість автомобільній екскурсії Чикаго на сайті www.sputnik8.com становить 656 $ з групи.
Дивовижна архітектура Міста Вітрів не залишить вас байдужими, і відвідування прекрасного Чикаго стане яскравою сторінкою ваших спогадів!

Список екскурсій:

 • Пішохідна екскурсія «Серце великого міста»
 • Чикаго — батьківщина хмарочосів
 • Пішохідний тур вздовж річки Чикаго
 • Пішохідна екскурсія «Серце Великого міста»

  Вашій увазі буде представлена мозаїка Марка Шагала «Пори року». Вежі Чейс заманять вас своєю незвичайною формою. Як відомо, Чикаго має кримінальне минуле, зупиняючись на кожному перехресті ви дізнаєтеся про злочини, які сталися на них. Тривалість екскурсії складає 4 години.

  Вартість: від 250$ з групи (1-20 осіб)

  Джерело: http://igorslavin.tourister.ru/excursions/25859

  Чикаго — батьківщина хмарочосів

  Ви зможете побачити Чикаго з найвищої будівлі, помилуватися на мозаїку Шагала, відвідати прекрасний джазовий кафе, з’їсти один з самих топових бургерів і покататися на параходике по однойменній річці. Тривалість екскурсії складає 3 години.

  Вартість : 190$ з групи (до 6 осіб)

  Джерело: https://experience.tripster.ru/experience/3080/

  Пішохідний тур вздовж річки Чикаго

  Ви побачите склади братів Батлер, поштове відділення (найбільше в світі), будівля Делоит, залізничну станцію країни, дволикий оперний театр. Тривалість екскурсії складає 4 години.

  Вартість : 250$ з групи (від 1 до 20 осіб)

  Джерело: http://igorslavin.tourister.ru/excursions/25874


  Попередня статтяТоп-10 зловісних пам’яток планети


  Наступна статтяЕкскурсія по Нью-Йорку з фотоапаратам

  Irina