У США неймовірно багато прекрасних куточків, і Ніагарський Заповідник по праву вважається одним з найкрасивіших місць. Як, мабуть, ви вже здогадалися, найвідоміший на планеті водоспад розташований саме в цьому місці.

Для тих, хто опинився в Нью-Йорку, є відмінна можливість побачити це диво природи своїми очима, відвідавши Ніагарський водоспад з екскурсією.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Поїздка до водоспаду
 • Ніагарський заповідник
 • Список екскурсій
 • Ніагарські Водоспади США (Niagara Falls)
 • Дводенний тур «Ніагарський Водоспад»
 • Екскурсія: Авіа тур на Ніагарські Водоспади

Поїздка до водоспаду

Екскурсія, яку пропонує сайт pronewyork.org, починається з семигодинний поїздки на комфортабельному автобусі. Для того, щоб екскурсанти не встигли засумувати, російськомовний гід розповідає захоплюючі факти з історії Нью-Йорка, «імперського» штату США.

Під час цієї екскурсії ви зможете побачити:

 • знаменитий Ніагарський водоспад;
 • річку Ніагара;
 • парк «Цапиний острів» Ніагарського заповідника.

Автобус прибуває в розташовані на узбережжі Ніагари місто Ніагара Фоллс, звідки почнеться знайомство з заповідним парком і головним світовим водоспадом. Піднявшись на оглядовий майданчик, ви побачите видовище, від якого перехоплює подих і завмирає серце – сотні тонн води з шумом спрямовуються вниз з півсотні метрів висоти!

Для того, щоб не дати туристам втомитися від великої кількості вражень, у програмі екскурсійного туру запланований відпочинок: після першої зустрічі з водоспадом і заповідником вас доставлять в готель, де можна буде перекусити, відпочити і зарядити фотоапарат. Наступне побачення з водоспадом заплановано на вечір, коли включається різнобарвна вечірня підсвітка. Яскраві підсвічені струменя води, що розсікають нічну темряву, сяючі вдалині вогні міста – жоден фотоапарат не зможе повністю передати весь захват, який охоплює при вигляді цієї картини!

Ніагарський заповідник

Після ночівлі в готелі і сніданку, включеного у вартість проживання, екскурсія по Ніагарському заповіднику продовжиться. Ви зможете побачити ніжні ранкові краєвиди річки Ніагара і погуляти по парку «Цапиний острів».

Якщо вам пощастило опинитися на цій екскурсії в літній період, можна буде насолодитися додатковими атракціонами, які не входять в загальну вартість:

 • Річковий тур. Огляд знаменитого водоспаду з палуби прекрасною яхти «Maid of the Mist» дозволить вам побачити його з нового ракурсу, а момент проходження яхти безпосередньо під водоспадом подарує вам неймовірні емоції. Ціна такого туру – 16$ з людини;
 • Ті, кого приваблюють гострі відчуття і екстремальні розваги, оцінять можливість зробити над річкою Ніагара десятихвилинний вертолітний політ. Тільки уявіть: у декількох метрах під вами – тонни вируючої води, і здається, що водоспаду можна торкнутися руками! Вартість таких вражень – 120$ з людини.

Обов’язково варто відвідати прекрасний і вражаючий Ніагарський водоспад – не заради нових фотографій в Инстаграме, а заради неймовірних відчуттів і розуміння величі і краси природи.

Список екскурсій:

 • Ніагарські Водоспади США (Niagara Falls)
 • Дводенний тур Ніагарські водоспади
 • Екскурсія: Авіа тур на Ніагарські Водоспади
 • Ніагарські Водоспади США (Niagara Falls)

  Справжньою “родзинкою” туру буде відвідування Старого форту “Ніагара”. Не залишить байдужим нікого річка Ніагара, Ніагарський парк, Ніагарські Водоспади(диво природи). Тривалість екскурсії-4 години.

  Вартість: 235$

  Джерело: https://www.sputnik8.com/nyu-york-i-niagarskie-vodopady

  Дводенний тур «Ніагарський Водоспад»


  Даний тур — прекрасна можливість відчути атмосферу Ніагари в повній мірі. Ви побачите нічні Ниагаские водоспади, які сяють безліччю вогнів. Тривалість екскурсії 2 дні.

  Вартість: 250$

  Джерело: http://www.ny-travelru.com/niagara_falls.htm

  Екскурсія: Авіа тур на Ніагарські Водоспади


  Ніагара — місце, яке кожен мандрівник бажає відвідати. Тільки на Ніагарський водоспад ви відчуєте всю магію природи, адже щомиті падають вниз тонни води. Також Вас чекає знайомство з основними визначними пам’ятками міста, поїздка вздовж річки Ніагара, що з’єднує озеро озеро Ері і Онтаріо. Тривалість екскурсії 14 годин.

  Вартість: 1600$ за екскурсію

  Джерело: https://www.sputnik8.com/avia-tur-na-niagarskie-vodopady

  Сподобалася стаття? Поділіться своїми враженнями чи розкажіть про свій досвід.


  Попередня статтяЯк дістатися з Тбілісі до Єревану і назад


  Наступна статтяТоп 5: найцікавіші міста Грузії

  Irina