Що може бути привабливіше, ніж опинитися в Нью-Йорку та прогулятися по його найвідомішим місцям з гідом, який захоплююче розповість історію міста і покаже наймальовничіші куточки?

Під час пішохідної екскурсії рука то і справа тягнеться до фотопаппарату, адже так хочеться зберегти на знімках шматочок Нью-Йорка – хмарочоси, Центральний парк, затишні кав’ярні та відому П’яту Авеню. Так чому б не поєднати два задоволення в одному – оглядову екскурсію та професійну фотозйомку? Унікальна екскурсія поєднує в собі прогулянку по місту і короткий курс фотографії. Після її завершення з вами залишаться не тільки незабутні враження про прекрасне Нью-Йорку, але і самостійно виконані фотографії міських пейзажів.

Особливості екскурсії

Екскурсія, яку можна замовити на сайті experience.tripster.ruрозрахована на одного-двох учасників, а її вартість становить 119$ з кожної людини. Гід, який проводить екскурсію, закінчив NYFA – нью-йоркську кіноакадемію – і живе в Нью-Йорку протягом п’яти років.
В ході екскурсії гід покаже вам найкращі ракурси найвідоміших пам’яток міста і пояснить, як зробити будь-який кадр особливим і неповторним. Якщо ви не встигли обзавестися професійної «дзеркалкою», не переживайте: підійде будь-яка камера, навіть від мобільного телефону!
На екскурсії ви познайомитеся не тільки з парками і хмарочосами, але і з основними принципами фотографії:

— композиція;
— пошук ракурсу;
— робота зі світлом.

Від того, наскільки просунута у вас камера, залежить виключно якість зображення. Так, дозвіл зробленої на камеру мобільного телефону фотографії не дозволить перетворити картинку в фотошпалери на всю стіну, але якщо вам потрібні просто красиві фото для сімейного альбому чи соцмереж – такої якості буде достатньо.

Програма екскурсії

Сенс фотографії – у відображенні суті події, і вам розкажуть, як за допомогою найважливіших інструментів фотографії (світла і часу) досягти цієї мети. Основна ідея Нью-Йорка з його вражаючими хмарочосами – вічне прагнення людини вгору. Для того, щоб зберегти ритм і красу міста, в ході екскурсії заплановано відвідування основних об’єктів:

— Центрального Парку;
— Уолл-стріт;
— Таймс-Сквер;
— оглядового майданчика.

Для тих, хто в Нью-Йорку вже не вперше і встиг ознайомитися з цими місцями, передбачена більш екзотична програма: Бронкс, Квінс, Бруклін.
Ця екскурсія проводиться на російській мові. Забронювати її можна прямо на сайті, при необхідності зв’язавшись з гідом для з’ясування питань, що вас цікавлять.
Збережіть Нью-Йорк не тільки в серці, але і в фотоальбомі!

Список екскурсій:

 • Нижній Манхеттен — район, де народився Нью-Йорк
 • Індивідуальна оглядова екскурсія по Нью-Йорку
 • Нью-Йорк за сім годин (з відвідуванням статуї Свободи)
 • Нижній Манхеттен — район, де народився Нью-Йорк

  У ході екскурсії ви відвідаєте такі місця як Charging Bull, Wall Street і т. д. А також познайомитеся з діяльністю людей, які сформували Нью-Йорк з його ранніх днів і по теперішній час. Тривалість становить від 2 до 3 годин.

  Вартість: 200$ за індивідуальну екскурсію для групи до 4 чоловік

  Джерело: http://guides.tonkosti.ru/excursion/131911815

  Індивідуальна оглядова екскурсія по Нью-Йорку

  У ході екскурсії ви побачите своїми очима верхній вест-сайд, центральний парк, верхній іст-сайд(один з найбагатших районів), Times Square, бруклінський міст. Візьміть з собою фотоапарат, щоб відобразити ці яскраві враження. Тривалість складе 5 годин.

  Вартість: 90$ за індивідуальну екскурсію для групи до 4 чоловік

  Джерело: http://newvisiontours.tourister.ru/excursions/9496

  Нью-Йорк за сім годин (з відвідуванням статуї Свободи)

  Це одна з найбільш повних екскурсій по Манхэттэну. Ви відвідаєте Музей еміграції на острові Елліс і статую Свободи, отримаєте уявлення про історію, географію, клімат. А також зможете відчути весь колорит різних районів. Тривалість складе 7 годин.

  Вартість: 90$ за індивідуальну екскурсію для групи до 5 чоловік

  Джерело: http://russoturisto-us.tourister.ru/excursions/751


  Попередня статтяЧикаго


  Наступна статтяЕкскурсії по Іспанії

  Irina