Тепла і яскрава Іспанія давно асоціюється не тільки з неквапливим пляжним заняттям, але і з активним відпочинком. Туристи, плануючи відпочинок в цьому сонячному місці, заблоговременно дізнаються не тільки прогноз погоди і курс валют, але і вартість екскурсій в Іспанії. У країні є чимало місць, які можна відвідати:

 • Столиця Каталонії – місто Барселона з прекрасною і загадковою архітектурою Гауді;
 • Толедо, стародавня столиця Іспанії;
 • Мадрид – столиця сучасна;
 • Пальма-де-Майорка – столиця острова Майорки, самого великого з Балеарських островів Середземного моря.

Кращі екскурсії Іспанії

Екскурсійні програми з російськомовним гідом, які пропонуються багатьма туроператорами, допоможуть вам зануритися в південну культуру середземномор’я. Після такого насиченого відпочинку ви повернетеся додому не тільки з сувенірами з черепашок, але і з яскравими враженнями, яскравими фотографіями та яскравими спогадами, які не зблякнуть навіть з роками!
Неможливо перелічити всі екскурсійні тури — настільки велика різноманітність їх тематик і значний розкид цін. Проте можна вибрати кілька прикладів яскравих екскурсій за прийнятною вартістю, відвідування яких залишить у вас самі радісні враження:

 • Старий Мадрид. Дана пішохідна екскурсія – відмінна можливість познайомитися з історичним центром старого міста, оточеного колишніми кріпаками стінами. В ньому можна побачити вражають своєю пишністю площі: Іспанії, Пласа-де-Орієнте, Пуерта-дель-Соль. Вартість екскурсії – 15€ для дітей та 20 дорослих.
 • Незнайома Барселона. Ця програма призначена для людей, охочих побачити серце Каталонії з іншої, невідомої сторони. Чотиригодинна пішохідна прогулянка передбачає відвідування гори Тибадабо, яку можна побачити практично з кожного місця в Барселоні. Також буде можливість відвідати Педральбес, один з найдорожчих в Барселоні районів, в якому розташований відомий по фільму “Парфумер” 750-метровий кипарисовий лабіринт. Екскурсія завершується оглядом домашнього стадіону клубу Барселона. Ціна такого пішого туру — 25€ для дітей, 35€ для дорослих.
 • Місто мистецтв і наук у Валенсії. Групова піша прогулянка по цьому футуристичному місту не зможе залишити когось байдужим! Різноманітність неймовірних конструкцій допоможе вам повністю зануритися в захоплюючий світ музики, мистецтва, науки і природи. Знайомство з цим знаменитим місцем передбачає огляд Палацу Музики, Музею Наук, Эсфимерика. У вартість екскурсії включено також відвідування Океанографічного парку, найбільшого в Європі, в якому зібрані представники фауни всіх океанів і морів: від страшних акул до чарівних морських котиків. Ціна такого екскурсійного туру — 24€ для дітей, 48€ для дорослих.
 • Перераховані екскурсії в Іспанії, ціни і приблизні програми взяті з сайту tezeks.com. Дані та багато інші пропозиції за різною вартістю є у багатьох туроператорів, і ви можете вибрати і замовити екскурсії у тих компаній, яким довіряєте та відгуки на які в більшості позитивні.
  Вибирайте цікаві і незвичайні екскурсії по гарною вартості, щоб зробити свій відпочинок в Іспанії незабутнім та яскравим!

  Список екскурсій:

 • Оглядова екскурсія по Мадриду
 • Музей-театр Сальвадора Далі
 • Оглядова екскурсія по Барселоні
 • Оглядова екскурсія по Мадриду

  Сучасний Мадрид — місто, в якому існує суміш великої кількості епох, традицій і стилів. Історія Мадрида, основні етапи розвитку, Королівський Палац чекають вас . Тривалість екскурсії складає 4 години.

  Вартість: 35 € з людини

  Джерело: https://tezeks.com/ispaniya/madrid/obzornaya-ekskursiya-panoramniy-madrid

  Музей-театр Сальвадора Далі

  Вас вразить талановиті роботи художника, епатаж унікального місця. Сам музей-театр Сальвадора Далі нагадує сюрреалістичний експонат. Тривалість екскурсії складає 3 години.

  Вартість: 9-12 € з людини

  Джерело: http://summerhotels.ru/excursions/list-spain/muzej-teatr-salvadora-dali/

  Оглядова екскурсія по Барселоні

  Унікальні будинки Гауді, готичний квартал, Пагорб Монжуїк, описати пам’ятки Барселони неможливо. Кожна епоха залишила свій слід. Тривалість эксукурсии 3,5 години.

  Вартість: 35€ з людини

  Джерело: http://excursio.com/ru/excursion/177919.html


  Попередня статтяЕкскурсія по Нью-Йорку з фотоапаратам


  Наступна статтяДайвінг в Батумі

  Irina