ДЕВІЛЗ ТАУЕР

У США розташована сама знаменита гора, яка носить у собі безліч страшних переказів і легенд. Назва ця гора отримала ще в 1875 році. Вже тоді про цю гору ходили самі дивні і жахливі історії. Раніше тут мешкало безліч різних племен, але всі вони розходилися в думці. Одні племена вважали, що це була вежа, яка приносить добро, інші вважали, що – зло. Зараз вона більш популярна, як посадочний майданчик інопланетних кораблів, тому що її дуже часто згадували у багатьох голлівудських фільмах в якості бази НЛО на Землі.

Однак гора утворилася з інших причин. У давнину відбулося сильне виверження, яке сприяло підняттю безлічі витончених колон із землі. Історики припускають, що вік стародавньої гори 220 млн. років, так як породи говорять про це. Саме тоді формувалися перші породи земної кори. Ця височина вознеслася над землею в ті часи. Саме тоді над землею почали утворюватися скелясті рельєфи.

Ступаючи на цю скелясту поверхню, можна зрозуміти, що це найдавніша гора в світі, і вона змогла бути свідком усіх історичних і досі незвіданих часів. Це місце і справді вважається, досить, історичним. Адже, тут багато чого сталося. Воно зберігає в собі безліч таємниць, яких людина донині не розгадав. Це дуже і дуже захоплююче місце, яке варто відвідати. Безліч туристів з усього світу зайняті вивченням диявольською вежі. Кожен турист, який приїжджає в ці місця, повинен відвідати саме диявольську вежу. Адже, це досить знаменита у всьому світі пам’ятка Сполучених Штатів Америки.


Попередня статтяГАСТРОНОМІЧНИЙ ТУРИЗМIrina