• Раніше ми писали: Водоспад Рубі-Фоллс

В США знаходиться найсильніше місце окультне

На нашій планеті велика кількість місць, оповитих легендами. Одне з таких розташувалося всього в 16 кілометрах від невеликого американського містечка під назвою Сайлер, що відноситься до штату Північна Кароліна. Чому ж так цікаво це місце?

Галявина посеред лісу носить дивну назву «Земля топающего диявола». Це місце оповите незвичайними легендами, і неспроста. Земля тут, дійсно, витоптана, як ніби тут бродив сам диявол. Це аномальне місце посеред лісу навіть оминають стороною тварини, що живуть у цих краях.

Вперше Земля топающего диявола набула розголосу ще в середині 20-го століття. Тоді на це місце випадково натрапив журналіст з міста Гринсборо Джон Вільям Харден. Відразу ж поляна зацікавила людини, після чого він прийняв рішення збирати про неї всю інформацію. Земля топающего диявола оповита безліччю легенд. За однією з версій, в цьому місці кожну ніч в самоті бродить диявол й витоптує тут землю, придумуючи для роду людського всі нові злодіяння і спокуси. Є й інша версія походження цього місця. Згідно її, тут регулярно влаштовують шабаш відьми. Вони влаштовують незвичайні ритуальні танці, вытаптывая, таким чином, тут траву.

Місцеві жителі розповідають, що тут можна укласти угоду з нечистою силою. Для цього необхідно прийти сюди опівночі, розпалити невелике багаття прямо по центру галявини. Після цього слід покласти недалеко від багаття предмет, який дуже близький до серця, а після цього варто загадати бажання. Не так важливо, скільки коштує предмет. Найголовніше, щоб чоловік був, як можна сильніше прив’язаний до неї. Далі потрібно повільно обернутися спиною до вогню і йти від нього. На ранок, якщо вогнище буде погашено, а предмет буде відсутнім на галявині, це означає, що ваша пропозиція зацікавила темні сили. Сподобалося воно їм або не сподобалося – людина дізнається тільки з часом, але, неодмінно, дізнається.

Не дивлячись на те, що Земля топающего диявола є містичним і аномальним місцем, сюди регулярно приходить велика кількість туристів. Тут багато людей залишають дорогі їм речі, але не з метою того, щоб продати свою душу дияволу, а навпаки – підтримати легенду і традиції, притаманні їй. Так, це місце є незвичайним, і трохи навіть страшним. Звичайно, не варто сюди приходити вночі, а вдень відвідати галявину цілком варто, тим більше, якщо ви будете перебувати неподалік від нього.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяШосе 666


Наступна статтяСоломонові острови

Irina