• Раніше ми писали: Озеро Ранкової Слави

Незвичайна стіна в Сіетлі, США

Унікальна у своєму роді стіна знаходиться у відомому американському містечку під назвою Сіетл. Ця стіна цікава тим, що вона повністю заліплена жуйкою. Сьогодні вона складається з декількох шарів різнобарвною жуйки. Яким же чином з’явилася ця дивовижна стіна?

Трохи історії

Поруч з цією стіною знаходиться кінотеатр. Все почалося ще на початку 90-х років. Люди, які стоять у черзі за квитками на сеанси, від неробства ліпили свої жуйки на стіну. Спочатку люди наслідували приклад попередників, залишаючи на стіні свою жуйку, але пізніше ця звичка увійшла в традицію, і кожен, хто прийшов сюди людина, вважав за честь залишити на стіні свій «слід в історії».

Службовці кінотеатру багаторазово намагалися очистити цю стіну від жуйки, але все зводилося на «ні», тому що згодом вона знову була заліплена. Це місце сьогодні є самим відвідуваним в Сіетлі. Численні туристи приходять сюди, щоб наліпити сюди свою жуйку, а заодно і сходити в кінотеатр.

Стіна раніше була звичайнісінькою, але тепер вона є головною метою подорожі багатьох туристів. Всі вони приїжджають сюди, щоб внести свій «внесок». Люди навіть придумали назву. У всьому світі вона відома під назвою «Стіна жуйки».

Сьогодні тут зібрана величезна колекція різнобарвною жуйки. Багато «експонати» тут наліплені були ще в 90-х роках. Незважаючи на те, що зараз на стіні практично не залишилося вільного місця, багато людей намагаються приліпити жуйку новим шаром. Якщо зазирнути в історію, то спочатку до стіни ліпили монетки з допомогою жуйки.

У 1999 році, коли начальство віддало черговий наказ про очистки стіни, ті відмовилися робити це марна справа. З часом керівництво змирилося з цим. Зараз же, вони навпаки щасливі, так як стіна жуйки робить непоганий піар для кінотеатру. Вона виступає в якості незвичайною безкоштовної реклами. Люди приходять поглянути на цю пам’ятку, після чого багато з них продовжують свій відпочинок в кінотеатрі, за переглядом фільмів.

Щорічно стіна збирає все більше і більше жуйки. Деякі люди навіть намагаються доповнити один одного, створюючи з різнобарвною жуйки численні написи і малюнки. Найпопулярнішим є визнання в любові.

Небезпека «гумкової стіни»

Незважаючи на всю унікальність і красу цього місця, стіна є самою микробоопасной на землі. Пам’ятайте, що залишивши на стіні свою жуйку, на руки потрапляє величезна кількість небезпечних мікробів. Відразу ж після цього варто помити руки!

Відомий на весь світ інтернет-ресурс під назвою «Trip Advisor» поставив «жвачную стіну» на другу позицію в списку найбільш микробоопасных і брудних визначних пам’яток в світі. На першій позиції розташувався «Камінь красномовства». Це місце знаходиться в Ірландії.

Стіна жуйки сьогодні

Незважаючи на всі ці попередження, численні туристи приходять на це місце лише для того, щоб наліпити свою жуйку на стіну. Кожен із приходять сюди, так би мовити, робить пам’ятка трохи цікавіше і красивіше. Стіна жуйки унікальна в першу чергу тим, що кожна людина здатна внести свій «внесок» у процвітання і існування пам’ятки.

Якщо ви будете в Сіетлі, то обов’язково виділіть час, щоб відвідати цю незвичайну стіну. Тут ви можете не тільки насолодитися прекрасним видом, але і залишити свій «слід в історії». Але пам’ятайте, обов’язково помийте руки після того, як наклеїти на стіну свою жуйку!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяВодоспад Рубі-Фоллс


Наступна статтяОзеро Ранкової Слави в США

Irina