ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Кольорові скелі Чжанъе Данксиа — Дивовижної краси скелі в Китаї
  • Кольорові скелі Чжанъе Данксиа і їх незвичайна весела забарвлення
  • Кольорові скелі Чжанъе Данксиа і як вони утворилися
  • Як дістатися до скель Чжанъе Данксиа?

Кольорові скелі Чжанъе Данксиа — Дивовижної краси скелі в Китаї

Сьогодні на планеті нараховується велика кількість цікавих і захоплюючих місць. Одне з таких знаходиться на території Китаю. Неймовірно красиві гірські масиви здатні зачарувати і загіпнотизувати кожного, хто погляне на це диво природи. Гір з подібним забарвленням, напевно, більше ніде не зустрінеш. Вони розташувалися в околицях провінції Ганьсу і є мрією будь-якого фотографа. І неспроста тут можна спостерігати сотні туристів і людей, що стрибають по горах зі своїм фотоапаратом, що намагаються відобразити самий унікальний знімок.

Кольорові скелі Чжанъе Данксиа і як вони утворилися

Кольорові скелі Чжанъе Данксиа мають приємну забарвлення райдужних кольорів. Всі ці кольори, ніби кольорове ковдру, оповили місцевість. В основному тут можна спостерігати червоні і іржаво-мідні кольори. Однак зустрічаються і інші, зовсім не очікувані кольору. Це все дісталося нам від Крейдового періоду. За припущеннями вчених, тут більше 10 млн. років тому знаходився великий басейн, з перебувають в ньому мулом з усієї тутешньої округи. В часи глобального потепління водойма повністю висох, а осад залишився. Через якийсь час він окислився і став іржавого кольору.

З тих пір почала утворюватися кірка різних кольорів. Близько 70 млн. років тому гори почали поступово утворюватися і рости. Зростання гірських порід і сьогодні ні на хвилину не зупиняється. Це неможливо побачити просто так. Вчені проводили всілякі виміри, дослідження, експертизи і з’ясували, що за останні 10 тис. років гори піднялися вгору на 0,87 м. Також було розкрито те, що за час свого формування неодноразово змінювався тутешній ландшафт та сама структура. Забарвлення, само собою, теж не залишався без змін. В нього регулярно додавалися нові кольори, а старі тьмяніли або набували з часом інший вигляд. Якщо поглянути на ці гори з боку, то можна подумати, що природа мати, немов художниця, розмалювала їх на втіху людям. А по фото, так взагалі можна подумати, що тут без фоторедактора не обійшлися. Однак це не так. Все цілком реально, і в цьому можна переконатися, якщо власноруч споглядати цю гірську місцевість.

Як дістатися до скель Чжанъе Данксиа?

Сюди дістатися досить просто. Гори практично відразу видно, коли ви будете в місті Чжанье. Кольорові скелі Чжанъе Данксиа в Китаї з кожним роком знаходять все більшу популярність. Сюди стікаються натовпи туристів, щоб насолодитися незвичайною красою тутешніх місць. Тут можна перебувати і бродити годинами, при цьому не втомитися. Гори, як магніт притягують до себе. Сам місто Чжанье, в свою чергу, робить все можливе, щоб кожен чоловік залишився задоволений перебуванням тут. У гірській місцевості зробили відмінну дорогу, а також спорудили безліч настилів з дощок, щоб люди могли вільно пересуватися або просто присісти на дошки і відпочити, милуючись наикрасивейшими картинами, створеними природою. Варто відзначити, що організація Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО теж не змогла встояти перед красою цих гір. Наслідком цього стало внесення скель Чжанъе Данксиа в свій список.

Це справді щось неймовірне. Тільки подумайте, де можна ще зустріти настільки красиві кольорові скелі Чжанъе Данксиа, Китай якими дуже дорожить і гордиться. Напевно, відповідь буде однозначна. Ніде! На землі безліч гір і кольорових масивів, але всі вони відрізняються між собою. Але ці гори серед всіх земних об’єктів особливо виділяються. Ці хвилеподібні кольору, якими покриті скелі, дуже цікаві. Їх можна роздивлятися годинами, захоплюючись тим, як це могло взагалі статися. Природа вміє здивувати людину. Багато сюрпризів вона підносить людям.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяБолота Манчак в Луїзіані


Наступна статтяРіо Тінто в Іспанії: поєднання небезпеки і краси

Irina