ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Район Тріана і його легенди
  • Історична значимість району Тріана
  • Головні вулиці району Тріана
  • Район Тріана і його головна визначна пам’ятка
  • Район Тріана і його особливі традиції і культура
  • Логотип «зроблено в Триане»

Район Тріана і його легенди

Уздовж правого берега річки Гвадалківір в Севільї розташувався знаменитий на весь світ район Тріана. У цього району своя історія, традиції і культура. У цього місця є дві легенди походження. За першим, назва походить від слова «три» (tri) і кельтиберского «річка» (ana). Саме в цьому місці річка розділяється на три гілки. За другою легендою тут розташувалися перші поселення римського імператора Траяна.

Історична значимість району Тріана

Цей район дуже «везучий» на повені. Так як він знаходиться поблизу річки, тут дуже часто траплялися і трапляються повені, заподіюють йому і його жителям значний збиток. Спочатку Тріана служив в якості оборони міста з західного боку.

Головні вулиці району Тріана

З лицьового вулиці Бетіс можна спостерігати найкрасивіші види Севільї. Тротуар на цій вулиці викладений плиткою тільки з однієї сторони, так як інша з давніх часів є причалом для кораблів і суден.

Вулиця Сан-Хасінто знайома своїми барами. У них можна скуштувати найкращі в Севільї тапас. Також на цій вулиці на будинках можна спостерігати найкрасивіші кахлі і ковані затвори. А на вулиці, що носить горду назву Чиста, турист зможе помилуватися балконами, з обвішаними на них квітами.

Вулиця Кастілья знайома своїми старовинними будинками, в яких раніше жили нижчі верстви населення. Також в кінці цієї вулиці знаходиться замок. У ньому в 18 столітті проходили судові засідання.

Район Тріана і його головна визначна пам’ятка

З’єднує Триану і центральну частину Севільї великий міст, побудований в честь королеви Ізабелли II в середині XIX століття. Однією з основних визначних пам’яток є каплиця дель Кармен. Взагалі в Триане знаходиться дуже багато каплицею. Всі вони побудовані на честь святих.

Район Тріана і його особливі традиції і культура

Що стосується культури, то в цьому районі дуже цінують мистецтво фламенко. Про це також символізує пам’ятник присвячений циганки-танцівниці фламенко. У Триане щорічно влаштовують безліч фестивалів та ярмарків. Самий знаменитий фестиваль носить назву Вела Сантана в честь Святої Анни. Під час святкувань жителі та гості Трианы влаштовують масові гуляння по набережних вулицями.

Логотип «зроблено в Триане»

Відомо, що Іспанія славиться своєю керамікою. Так от, всю керамічний посуд і вироби виробляють в гончарних майстерень, що знаходяться в районі Тріана. Недарма зараз дуже популярним є логотип «Зроблено в Триане».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяМузей витончених мистецтв у Севільї


Наступна статтяКафедральний Собор у Севільї

Irina