Заміна динаміків на macbook

5-5-2021
unnamed1

 

Опис послуги

Динаміки в macbook pro 13 ” a1502 або, як їх іноді помилково називають, колонки відповідають за відтворення будь-якого звуку тоді, коли до ноутбука не підключені навушники. Саме вони дозволяють насолоджуватися гучним і насиченим звуком під час прослуховування музики або перегляду фільмів. Також хочемо вам порекомендувати замена динамиков у Macbook в авторизованому сервісному центр Apple.

Якщо ваш macbook pro 13 “a1502 не відтворює звук або під час його відтворення з’явився хрип і сторонні шуми, швидше за все, буде потрібно заміна динаміка на macbook pro 13” a1502. Найпоширенішою проблемою є хрип динаміків, який з’являється природним шляхом в ході тривалої експлуатації пристрою. Це пов’язано, в основному, зі зносом звукової мембрани. Всі інші несправності динаміка часто з’являються з вини самого користувача, який впустив свій macbook або випадково залив його водою.

Причини, через які потрібна заміна динаміка в macbook pro 13 ” a1502:

  • macbook залили водою або рідиною
  • сильне падіння або удар macbook
  • знос або пошкодження шлейфу динаміка
  • несправність материнської плати macbook

У деяких, дуже рідкісних випадках, причина того, що macbook «онімів», криється в несправності материнської плати ноутбука або зносі шлейфу динаміків. В цьому випадку заміна динаміків не буде потрібно, так як мовчання ноутбука не пов’язане з їх несправністю. Незалежно від причини поломки, фахівці нашого сервісного центру, проведуть безкоштовну діагностику macbook, після чого усунуть несправність в максимально короткі терміни.

Наш сервісний центр надається послуги з ремонту macbook, тому якщо вам потрібен швидкий і якісний ремонт, звертайтеся до нас. Ми виконаємо будь-який необхідний ремонт і надамо гарантію на виконані роботи! всі запчастини для ремонту macbook оригінальної якості.