Залізний Порт на березі Чорного моря

3-4-2020
На березі Чорного моря в південній частині Херсонської області розташований велике курортне селище Залізний Порт. Курорт розташований далеко від індустріальних зон, що збільшує його привабливість для розваг і відпочинку. Незважаючи на свою назву, порту в селищі немає і ніколи не було. А своє ім’я курорт отримав завдяки великому залізному пірсу. З пірсу рибалки вантажили на човни продукти, зерно, рибу, але, на жаль, він не зберігся до наших часів, від пірсу на пам’ять жителям дісталося тільки незмінне назва -Залізний порт.
Залізний порт – це величезні паркові зони, цілюще повітря, 5 км широких піщаних пляжів, кращі кафе, готелі і бази…  Також хочемо вам порекомендувати полтава кирилловка пасажирські перевезення від фірми Юг – Тур.

Чорного моря граються дельфіни.
Для любителів активного водного відпочинку на пляжі курорту Залізний порт працюють пункти прокату. Нудьгувати на пляжі вам не доведеться. Любителі дайвінгу можуть зануритися з аквалангом і насолодитися видами барвистих мешканців морського дна. Ви можете покататися на «банані» або злетіти в небо. Для найсміливіших – парасейлінг — польоти на парашуті, прив’язаному до бистроходному катеру. Водні розваги в Залізному порту – це завжди море адреналіну.
Затишні ресторанчики, кафе з живою музикою і бари на набережній курорту Залізний порт приваблюють відпочивальних апетитними запахами шашлику, красивими фонтанами і тінистою прохолодою. Протягом усього узбережжя діють парки атракціонів, обладнані дитячі майданчики. З оглядового колеса відкривається шикарний вид на море. Прямо на пляжі курорту Залізний порт обладнаний стаціонарний аквапарк з лабіринтами гірок. Тут завжди гамірно і весело. Час на відпочинок пролетить непомітно.
Увечері набережна курорту Залізний порт залита різнокольоровими вогнями і манить до себе живою музикою, танцями, виступами приїжджих артистів, мерехтливим світлом дискотек і нічних клубів.
Тим туристам, хто віддає перевагу поєднувати приємне з корисним, рекомендуємо відправитися на екскурсії. Гіди познайомлять усіх бажаючих з природними визначними пам’ятками Херсонської обл. Адже на околиці курорту Залізний порт знаходиться біосферний заповідник . Первозданна краса заповідника, 27 – кілометрова коса, острів Джарилгач привертає в ці краї безліч туристів. Особлива визначна пам’ятка курорту Залізний порт – цілющий гейзер. Мінералізація і щільність води тут в 6 разів перевищує показники морської води, а за хімічним складом їй немає аналогів у Європі. Купальня обладнаний кабінками для перевдягання.