Захисне скло для iphone 8/7

5-21-2021

 

 

 

Защитное стекло UAG for iPhone 8/7/6S Plus (IPH8PLS-SP) – купить в  интернет-магазине KTC: цены, отзывы, характеристики
 
 

Високоякісне захисне скло може ефективно протистояти впливу гострих предметів. Загальні захисні характеристики в поєднанні з високою прозорістю і антибліковими властивостями подарують вам кращі враження від використання захисного скла. Також хочемо вам порекомендувати захисне скло для iphone 8/7 iLoveAPPLE

Захисні плівки і скла – для тих, хто знає толк в правильній експлуатації сенсорних пристроїв!

Часи, коли захисна плівочка для смартфона або планшетного комп’ютера була розкішшю, залишилися далеко в минулому. І якщо раніше здавалося, що плівка знижує яскравість і чутливість, в наші дні все більше користувачів звертаються за допомогою до цього непомітного, на перший погляд, але такого функціонального аксесуару. Глянець, дзеркало, антиблік – всі якості, які тільки можна побажати, в залежності від необхідності і персональних переваг. Але як же розібратися, який плівці довірити захист свого сенсорного девайса?

Видовий розбір

Для початку, треба сказати, що на даний момент основних видів захисних плівок існує близько семи, і кожна наділена тією чи іншою характеристикою, яка і робить її в чомусь несхожою на інші. За принципом наклеювання всі захисні плівки однакові – вони утримуються без будь-яких клейких речовин, лише за рахунок статики, не залишають слідів на самому дисплеї і прості в заміні в разі пошкодження, а ось їх “технічним особливостям” варто приділити особливу увагу

Плівка універсальна

У чому особливість? може бути використана для самих різних технічних пристроїв з дисплеєм – від телефонів до фотоапаратів і відеокамер, в ній не передбачено функціональних отворів.

Призначення.головне призначення захисної плівки-це захист від механічних пошкоджень (подряпин, потертостей) і забруднень екрану (пил, відбитки пальців). При використанні захисної плівки вам достатньо буде її протерти, після чого екран буде виглядати як новий. У разі ж пошкодження плівки екран залишиться неушкодженим і вам буде достатньо замінити саму плівку.

Плівка глянцева.

У чому особливість? Глянець (сюди ж можна віднести і супер глянець, з поправкою на посилення особливостей) – це той вид захисних плівок, який припаде до душі цінителям класики. Саме такий вид плівки найбільш наближений по виду до природного вигляду дисплея, вона малопомітна і відповідає всім вимогам передачі кольору.

Призначення. Так само, як у випадку з плівкою універсальною – захист від механічних пошкоджень і тертя, подряпин і інших неприємностей. Крім того, вона дійсно покращує зовнішній вигляд сенсорного девайса і красиво поблискує в сонячних променях.

Плівка матова (вона ж – антиблікова)

У чому особливість? матова плівка злегка знижує яскравість дисплея, в зв’язку з особливостями; тим не менш, саме така плівочка не тільки приємна на дотик і практично не знижує чутливість екрану до натискань, але покращує кут огляду, мінімізує кількість відблисків і чудово підходить для читання і перегляду відео.

Призначення. Подібна плівка запобігає появі не тільки подряпин, але і неприємних плям і розлучень при управлінні пальцями, що виглядає вельми не естетично. Щільна структура оптимальна для захисту від подряпин і тертя.

Плівка суперпрозора.

У чому особливість? за рахунок своєї унікальної тонкощі, така плівочка абсолютно непомітна, не знижує яскравості і чутливості, а також не змінює показників кутів огляду.

Призначення. Головним чином перешкоджає утворенню неприємних потертостей на дисплеї, оберігає від появи подряпин, і, в разі, якщо це необхідно, може “реанімувати” невеликі недоліки, приховавши їх.

Плівка дзеркальна.

У чому особливість? таку плівку по достоїнству оцінять любителі стилю, функціональності і цікавих рішень – вона практично не змінює показники яскравості екрану (тільки трохи знижує насиченість), прекрасно справляється з відблисками, а найголовніше – в той час, коли сенсорний девайс вимкнений – буквально перетворює дисплей в дзеркало. Це виглядає по-справжньому красиво і незвично.

Призначення. Такий різновид плівки може виконувати як чисто декоративний характер, так і захисний – за функціональними характеристиками вона не поступається іншим варіантам, прекрасно справляючись з подряпинами і незначними ушкодженнями (потертостями).

Плівка протиударна

У чому особливість? функціонал такого виду плівки відрізняється посиленими захисними характеристиками-вона, на відміну від інших видів, здатна приймати на себе більший вплив і запобігти появі подряпин в тому випадку, коли, здавалося б, це вже неминуче. Прекрасно справляється з тертям і не змінює передачу кольору.

Призначення. Особливо практична в літній час, коли навколо якимось чином виявляється пісок-пляжі, кар’єри, навіть незначна, але досить тверда міська пил – з такими “атаками” плівка впорається. Зберігши дисплей сенсорного девайса в первісному вигляді.

Захисні скла

Легке, щільно прилягає до дисплея захисне скло – справжній “танк”, який і передачу кольору не порушує, і чутливість екрану зберігає, і, що важливо – поєднує в собі функції як захисту, так і косметичного “ремонту” – навіть якщо гаджет сенсорний якийсь час не був під захистом плівки – таке скло дозволяє “освіжити” вигляд смартфона, планшета або подібного девайса і повернути їм привабливий вигляд.