Як замовити довідку про несудимість

6-29-2021

 

Бесплатно и за 5 мин: Как оформить справку о несудимости онлайн  (Инструкция) - Вільне радіо
 

Довідка про несудимість

Довідка про несудимість дозволить вам довести, що ви не були обвинуваченим в адміністративних або кримінальних справах.  Документ може знадобитися в різних ситуаціях: при оформленні опіки, працевлаштуванні, отриманні ліцензії на носіння зброї. Також без довідок можу не видати великий кредит, буде відмовлено в надходженні на службу і ряді інших випадків.наша компанія допоможе вам оформити такий документ без затримок та інших потенційних проблем.

Основні варіанти отримання довідки

Довідку можна отримати в електронному або паперовому вигляді. Розглянемо кожен із способів більш докладно.

Які документи будуть потрібні для отримання

На сайті ЮСТ групп Украина Справка або при особистому отриманні потрібно буде оформити заяву. До нього додається копія паспорта. Для фізичної копії слід пред’явити оригінал є також варіант подачі через представника. В такому випадку потрібно показати не тільки посвідчення особи, а й довіреність.

Електронний або паперовий варіант: у чому відмінності

Паперовий варіант необхідний в тому випадку, якщо він потрібен запитуваною стороною і альтернативи не приймаються. Довідка про відсутність судимості в електронному вигляді має кілька важливих переваг:

• набагато складніше втратити. У вас в розпорядженні завжди буде копія, яку можна надати за запитом.* більшість організацій працюють з документами в електронному вигляді.* можна пересилати онлайн. Це особливо важливо в тому випадку, якщо запитуюча особа знаходиться в іншому місті або країні.

Причини для відмови в довідці

• неправильно складена заява. Для електронного варіанту характерні помилки, які можуть бути розцінені як спроба надати недостовірні відомості. У випадку з паперовим документом відмовити можуть навіть при нерозбірливому або занадто дрібному почерку. Неправильно зібраний пакет документів. Також затримка може виникнути в тому випадку, якщо ви надали поганий і змащений скан паспорта.