Як вибрати туристичний килимок

5-5-2021
Самонадувающийся коврик Pinguin Sherpa, 183х51х3см, Blue (PNG 705.Blue-30)

 

 

Як вибрати туристичний килимок і відкоригувати рюкзак

Яким би теплим не був спальний мішок, це лише одна половина справи. В силу того, що м’який наповнений повітрям матеріал спальника під вагою сплячої людини мнеться до товщини всього в кілька міліметрів, він практично не ізолює нас знизу від холодної землі і мало що додає до її м’якості. Тому другою невід’ємною частиною сучасної похідної ліжку є килимок. Або, як його ще називають в середовищі туристів, “каремат «(за назвою популярного англійського килимка» karrimat”, що випускається в Англії з 60х років минулого століття ). Також хочемо вам порекомендувати придбати туристический коврик в інтернет магазині shambala.. 

Розглянемо основні види килимків, що застосовуються в сучасному пішохідному туризмі, альпінізмі та інших видах активності, де спорядження щодня переноситься в рюкзаку за плечима. Більш важким і комфортним килимкам, призначеним для стаціонарного відпочинку або автотуризму, присвячена окрема стаття.«пінка»Самий невибагливий і доступний вид туристичних килимків.

Само-надувний килимок

Типовий само-надувний килимок, призначений для пішохідного туризму, важить близько 600-900г, має товщину 2,5-3,8 см. Більш товсті і більш важкі килими адресовані вже більшою мірою автотуристам і любителям тривалого стаціонарного відпочинку. У той же час, самі високотехнологічні і полегшені килимки вже практично зрівнялися за своєю вагою з пінками.

Щоб килимок продовжував самостійно надуватися протягом багатьох років, його потрібно правильно зберігати. Він повинен лежати вдома з відкритим клапаном і в розправленому стані. Це не дасть пінному наповнювачу мнеться і дозволить внутрішньому простору килимка повільно вентилюватися, виводячи вологу, що потрапила всередину разом з диханням.

Розмір туристичного килимка

Укорочені килимки зазвичай застосовуються альпіністами і легко-ходами. Тими, хто готовий поступитися своїм комфортом заради максимального полегшення рюкзака. Килимки для холодної погоди. Якщо влітку ізолюючи здатності килимка приймаються в розрахунок досить рідко.