Як вибрати торт

5-4-2021

Торт є центральним елементом дня народження, особливо, якщо це свято дитини. Також хочемо вам порекомендувати замовити найкращий та найсмачніший торт на сайті Cake Expert , тут тільки найкращі торти та не тільки по доступним цінам. Дівчата і хлопчаки однаково люблять солодощі, тому торт до дня народження – це те, чого діти чекають найбільше. Щоб святковий десерт став найбільш запам’ятовується частиною дитячої вечірки, поставтеся до його вибору серйозно.

1. Від того, яким буде торт – і за смаком, і за оформленням – залежить тон свята. Тому продумувати святковий десерт потрібно заздалегідь.

Хто буде готувати?

Перше, на що потрібно звернути увагу при підготовці до дня народження дитини: де

Торт буде готуватися-вдома або в кондитерській? ви хочете домашній варіант або десерт, куплений в магазині або замовлений у кондитера? якщо ви печете його вдома самостійно, у вас є свобода вибору абсолютно у всьому, крім того, ви можете внести зміни в останню хвилину.

Коли ви купуєте або замовляєте торт, важливо ретельне планування. Ви повинні знати, що саме ви хочете, щоб ви могли передати ці інструкції кондитеру. Купівля або замовлення-хороший варіант, якщо у вас немає часу, щоб зробити його самостійно, або якщо ви плануєте додати складні деталі в оформлення десерту.

Приділіть увагу смаку

Подумайте, який торт вам потрібен. Зазвичай, діти не вибагливі до смакових якостей, головне, щоб десерт був солодким і смачним. Тому можна вибрати класичні смаки: шоколад, ваніль, йогурт.

Придумайте оригінальне оформлення

Прикраси на святковому торті для дітей важливі. Це може бути важким завданням, тому простіше прикрасити десерт відповідно до тематики вечірки, віку і статі дитини, його захоплення.

Наприклад, торт на день народження хлопчикові може бути прикрашений наступним чином:

 • Піратська або військова тематика;
 • Рептилії;
 • Автомобілі та мотоцикли.

Темами для святкових тортів для дня народження дівчинки можуть бути;

 • Принцеси;
 • Квіти;
 • Тварини.

Багато кондитерів зазвичай за основу оформлення беруть мультиплікаційну тематику. Красивий і оригінальний дизайн зробить ласощі особливим і унікальним.

Існує кілька порад, як вибрати ідеальний торт до дня народження дитини:

 • Розмір. Це відправна точка для інших кроків до замовлення торта. Розрахуйте, скільки людина буде присутній на святі. Торт вважається швидкопсувним продуктом, тому його потрібно з’їсти в цей же день.
 • Бюджет. Вартість ласощі буде різною в залежності від ваги, начинки, оформлення.
 • Кондитерська. Немає нічого гіршого, ніж замовити торт і виявити, що до призначеного часу він або не готовий, або неправильно оформлений. Тому вибирайте перевіреного кондитера: того, до кого раніше зверталися ви або хтось із ваших родичів, друзів. Пам’ятайте, що головне – якість торта.

Безпека-головна якість дитячого торта

Якщо ви печете його вдома, то, безсумнівно, впевнені в якості і терміні придатності використовуваних харчових продуктів. Покупної десерт може бути небезпечний тим, що бісквіт або крем не відповідають терміну зберігання, а також мають в складі компоненти, які шкідливі для здоров’я. Купуючи торт на день народження дитини, уважно читайте його склад і уникайте наступних компонентів:

 • Масляний крем дуже важкий для шлунка, до того ж – це швидкопсувний продукт;
 • Вершки і сметана допустимі в складі торта, але тільки якщо вони свіжі і мають низьку жирність;
 • Маргарин містить консерванти, які шкідливі для здоров’я.

Компоненти е в торті

Е компоненти – це речовини, наявність яких можна виявити практично в будь-якому продукті: випічка, соуси, напої. Компоненти е – це штучні, отримані лабораторним шляхом підсолоджувачі, консерванти, загусники, барвники. Завдяки їм продукт може дуже довго не псуватися. Тому, якщо ви купуєте торт, який дуже красиво і барвисто оформлений, це означає, що в ньому присутні шкідливі компоненти е. Купуйте або замовляйте десерти з мінімальною кількістю компонентів е. Краще, якщо ваш десерт буде прикрашений натуральними інгредієнтами: фруктами, ягодами, зеленню, шматочками шоколаду і горіхами. Якщо ви печете торт будинку, то в якості барвника використовуйте соки: морквяний, буряковий, шпинатний.

Як видно, вибрати торт для дня народження дитини нескладно. Важливо лише проявити максимум уважності, подбавши про дитячу безпеку і задоволення. І тоді влаштований вами свято надовго залишиться в пам’яті дитини!