Як вибрати пілесос для авто

1-31-2021

Перш ніж купувати пилосос в автомобіль, слід продумати те, як ви його будете використовувати. З’ясувавши остаточно, що вам дійсно потрібно, ви зможете легко вибрати модель під свої потреби.і так, для чого вам потрібен в машину пилосос? для щоденного прибирання дрібних засмічень або генерального прибирання. У першому випадку, вас цілком влаштує малопотужна модель на один фільтр. У другому випадку, вам не обійтися без моделі на два фільтра, з більшою потужністю і з функцією вологого прибирання. Кращий пилосос, це розумне поєднання потужності і енергоспоживання.вид джерела пітаніядля автомобільних пилососів існують два джерела живлення. Це компактний акумулятор, який встановлюється в сам пилосос і шнур з роз’ємом під прикурювач. Акумулятор пилососа розрахований на 10-20 хвилин безперервної роботи. Їх встановлюють зазвичай на малопотужні моделі. Єдиним плюсом такої моделі пилососа є його мобільність. Зарядка проводитися від домашньої мережі на 220в. Хочемо порекомендувати вибрати  пылесосы для авто киев  , тут найвища якість та найкращі ціни.

Працюючий від прикурювача пилосос має як ряд переваг, так і ряд недоліків. Серед його достоїнств, це перш за все його велика потужність і необмежений час роботи. Недоліки – це навантаження на машинний акумулятор (тому слід брати менш енерговитратні, дорогі моделі, які можуть працювати більше години і при цьому не завдавати шкоди акумулятору). Якщо у вас автомобіль великих розмірів, то довжину шнура слід вибирати більше 2 м, щоб залізти в багажник і в усі важкодоступні місця. Дорогі моделі відомих фірм обладнуються як акумулятором, так і кабелем від прикурювача.

Габарити і веслюбой автомобільний пилосос повинен бути компактний і мало важити, щоб його можна було спокійно взяти в далеку дорогу і не втомлюватися при збиранні.

Кількість фільтрівпилосос може бути оснащений одним фільтром, це зазвичай малопотужні моделі. Могутні ж агрегати зазвичай обладнуються фільтром як тонкої, так і грубої очистки. Що дозволяє вести більш якісне прибирання і збільшує термін служби електродвигуна пилососа. Таким пилососом можна пилососити не тільки машину, але і прибирати навіть квартиру.вид контейнерів для збору сміття, пилососи розрізняються на моделі зі знімними пластиковими боксами для пилу вбудованими в пилосос і змінними паперовими пакетами. Перші підлягають очищенню, другі доведеться купувати кожен раз у міру їх заповнення. Вибирати вам.тип уборкипилососи можуть бути призначені як для сухого так і для вологого прибирання.для прибирання рідини в салоні, що просто незамінне зараз в зимово-осінній період, відмінно підійде пилосос з функцією вологого прибирання, який в два рахунки справляється з будь-якими слідами вологи в салоні.комплект насадокне менш важливий при виборі пилососа і великий комплект різноманітних насадок, це дозволяє легко дістатися в важкодоступні місця автомобіля.

Ценачто стосується вартості, то тут вже кожен вибирає за коштами. Вартість автомбильного пилососа варіюється від 30 до 100 доларів сша і вище.

Важливо пам’ятати, що пилосос вибирають не за ціною, а перш за все за його функціональністю і технічними параметрами. Вдалої вам покупки.