Як вибрати кросівки для тенісу!!!!

1-5-2020
Кроссовки дет. Joma J.Mats-803 blue

Здоровий спосіб життя стає усе більш популярним в останні роки. Багато людей починають відвідувати тренажерні зали та фітнес – клуби, а у дворах новобудов з’являються поля для футболу, турніки і навіть огороджені тенісні корти. Якщо Ви любите великий теніс, то потрібно не тільки осягати ази гри, але і правильно підходити до вибору відповідних аксесуарів та спортивного одягу: ракетки, м’ячики, костюми і взуття для тенісу. Кросівки тенісні: на що звернути увагу. Теніс — це гра, під час якої на ноги припадає величезне навантаження, тенісист не стоїть на місці, а пересувається ривками по всьому периметру свого боку корту. Також хочемо вам порекомендувати все про кроссовки для тенниса на нашому сайті.

Якщо взуття підібрана неправильно, і Ви не відчуваєте себе в ній комфортно, то вивихи та розтягнення зв’язок — це лише питання часу. Якщо Ви шукаєте хороші кросівки для тенісу, дивіться тут, на сайті офіційного інтернет – магазину італійської торгової марки Lotto, яку можна купити недорогу, але якісну взуття, що відповідає всім Вашим очікуванням. При виборі звертають увагу на масу моментів: покриття корту; пора року; будова і розмір стопи; граєте на відкритому або закритому майданчику (в приміщенні) і ін. Так, якщо ігри відбуваються на килимовому покритті, оптимальним варіантом стануть кросівки з рівною підошвою з неглибоким протектором. Для газону вибирають шиповану взуття, а для ґрунтового покриття — універсальний протектор типу «ялинка». Типи тенісних кросівок і будова стопи.

Ми не будемо описувати анатомічні особливості, скажемо тільки, що визначити свій тип стопи можна з того, на яку її частина припадає найбільше навантаження під час пересування: Ідеал (норма) — навантаження порівну розподіляється по всій площині; супінація — зовнішня сторона; про-нація — внутрішня сторона. Відповідно, вибирати кросівки потрібно таким чином, щоб їх підошва була досить жорсткою і забезпечувала баланс розподілу навантаження на всю стопу. На заднику і носіння повинні бути посилені частини для захисту п’яти і пальців від можливих пошкоджень. Але головний принцип підбору ідеальної спортивного взуття — відповідність розмірів і Ваше зручність. При замовленні через інтернет з допомогою лінійки виміряйте довжину і ширину стопи, і підберіть свій розмір за таблицею. Якщо до-ставка здійснюється кур’єром, то при ньому можна надіти взуття і переконатися, що вона Вам підходить.