Вища освіта в греції

4-21-2021

 

Освіта за кордоном з “Global Study”

 

Освітня компанія “Global Study” пропонує вам отримати освіту за кордоном!

Крім того, ми організовуємо відпочинок та екскурсії на Середземномор’ї з можливістю навчання іноземної мови. Також хочемо вам порекомендувати https://globalstudy.com.ua/education/greece/ отримати вищу освіту за кордоном.

Переваги отримання освіти за кордоном

Чи знаєте ви, які переваги отримання освіти за кордоном? їх багато і всі вони аргументовані:

  • отриманий в процесі навчання диплом немає необхідності підтверджувати, якщо ви будете працювати за своєю спеціальністю в іншій країні( бакалаврат і магістратура);
  • разом з дипломом ви отримуєте базові знання іноземної мови (при бажанні – рівень знань вище базового, знання декількох мов і т. Д.);
  • придбання цінних контактів і знайомств;
  • престиж (багато роботодавців приймають співробітників на роботу, враховуючи ім’я, зарекомендоване вузом).

Освіта в Греції

Вища освіта в Греції дає студенту безліч можливостей. Наприклад: стажування, робота за кордоном, вивчення нових мов і культур, і багато іншого.

Навчання в Греції це безсумнівний плюс у всьому! починаючи з м’якого і теплого клімату, закінчуючи цінами на проживання. Для студентів надається безліч пільг, завдяки яким можна значно скоротити витрати.

Отримуючи вищу освіту в Греції студент, при бажанні, зможе поєднувати навчання з сезонним підробітком. На літній період можна з легкістю знайти роботу, під час якої можна практикувати свої знання, отримувати новий досвід і заводити нові знайомства.

З нашою компанією “pifagor academy” можна не переживати, що ваша дитина залишиться один і безпорадний в незнайомій країні. Ми завжди підтримуємо зв’язок з нашими студентами, допомагаємо їм з усіма виникаючими труднощами, починаючи з орієнтації в місті, закінчуючи юридичними питаннями. Хлопці в будь-який час можуть звернеться до нас за допомогою або порадою.