ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Ворота богів у Перу — одна з найдавніших пам’яток
  • Легенда про Воротах богів
  • Ворота богів і трохи історії
  • Ворота богів в наші дні

Ворота богів у Перу — одна з найдавніших пам’яток

Перу – одна з найдавніших держав, що володіє величезною історією. У цій країні регулярно виявляють все нові загадки, які вчені не можуть розгадати досі. Чого тільки варті гігантські малюнки на території пустелі Наска. Також в Перу були знайдені барельєфи з наскельними зображеннями людей, а також тварин. Тепер тут з’явилася і ще одна найдавніша пам’ятка, звана Брамою богів.

Легенда про Воротах богів

Існує легенда, згідно якої, на березі славетної річки Тітікака знаходиться таємничий прохід в паралельний світ. Одного разу ці ворота відкриваються і через них на землю вийдуть боги. Від цього все людство буде радіти і захоплюватися.

Дослідники впевнені, що подібна двері і насправді існує. Розташована вона всього в 35 кілометрах від міста Пуно, що знаходиться в Перу. Багато вчених зі всього світу приїжджають сюди регулярно, щоб краще розглянути ці ворота і розгадати їх таємницю.

Ворота богів і трохи історії

З найдавніших часів ці території були улюбленими місцевими мешканцями, і жили тут завжди тільки аборигени. Дослідники ретельно вивчають ці території. Звичайно ж, сюрпризи вони знаходять регулярно. Ці і стародавні пам’ятники, і руїни стародавніх міст і багато іншого. Однак не всім знахідкам вчені здатні дати оцінку і пояснення, так як деякі з них, справді, загадкові й цікаві.

Легендарні Ворота богів в Перу були виявлені абсолютно випадковим чином. Одного разу прогулювався тут місцевий екскурсовод Хосе Луїс Дельгадо Мамані, який і знайшов це незвичайне місце. Він заявив, що шукав двері в паралельні світи вже давно, і нарешті зміг знайти їх. Як сказав Хосе, він представляв ворота інакше. Вони в його голові були покриті рожевим мармуром, а з боків повинні були стояти статуетки божеств. Таке подання у нього було невипадковим. Справа в тому, що індіанці, які жили в цих місцях, розповідали легенди про брамі в паралельні світи. Описували вони їх саме так.
Індіанські племена розповідали, що в давні часи найбільші герої перейшли в землі богів, щоб насолодитися незвичайною безсмертної життям. У світі богів, на думку індіанців, все виблискує, заливається сонячними променями, а людина тут не буде знати страху, болю і сліз.

Існує й інша легенда про воротах богів. У часи, коли іспанці завоювали племена інків, священик Амару Муру був змушений тікати з церкви, щоб врятувати знаменитий золотий диск. Цю реліквію іншими словами називають «ключ богів з проміння». Амару прибіг в гори і там же сховався, щоб уберегтися від іспанських загарбників.

Через деякий час священик прибув до легендарним «воріт богів». Там він показав місцевих шаманів золотий диск. Індіанці, після довгих ритуалів над цим «ключем», все ж змогли відкрити кам’яну двері. З дверного отвору на людей освітилося промені синього світла. Священик вирішив увійти через ворота першим. Після цього його більше ніхто не бачив.

Ворота богів в наші дні

Дослідники, що вивчають ці ворота, виявили спеціальне округле заглиблення. Воно ідеально підходить під ключ, який за легендою міг відкривати ці двері. На жаль, «ключ богів семи променів» поки знайти не виходить. Саме він, можливо, здатний відкривати двері в паралельні світи.

Сьогодні Ворота богів в Перу відвідує велика кількість туристів. Багато з них розповідають дивовижні речі. Люди кажуть, що при дотику до брами, тіло немов заряджається неземної енергією. По ньому проходить хвиля тепла. Деякі з мандрівників кажуть, що бачили мельканье тисячі зірок, перед очима виникало бачення спалахнуло полум’я вогню. Також люди стверджували, що чули незвичайну музику. Проте всі, хто все це переживав, нічого й не підозрюють – ніби так і повинно бути.

Ці Врата богів вченим нагадують дивовижні пам’ятки, знайдені в Пуерта-дель-Соль де Тіауанако і в цій окрузі. Примітний той факт, що якщо провести прямі лінії між брамами богів, розташованими в Пуерта-дель-Соль де Тіауанако та Hayu Marca, то виходить незвичайний химерний хрест. Центр його сходиться поблизу озера Тітікака. Тут же були знайдені руїни стародавнього міста. За припущенням вчених, це місто було побудовано кілька тисячоліть тому, але історія його, на жаль, зовсім невідома.

Цілком можливо, що ці ворота бога і справді мають портал в паралельні світи. Вчені намагаються розгадати головну загадку цієї пам’ятки. Можливо, коли-небудь дослідники зможуть відкрити двері» і побачать щось особливе. Всі легенди, якими так люблять ділитися з мандрівниками місцеві жителі, може бути і справді реальні. Так чи інакше, навіть казки на порожньому місці не з’являються.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяРічка Каньо Крісталес в Колумбії – річка п’яти кольорів


Наступна статтяОазис в Перу – мальовниче місце посеред пустелі

Irina