ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Відпочинок в Грузії влітку — тільки приємні враження!
  • Відпочинок в Грузії влітку в Тбілісі, місто тисячі вогнів
  • Відпочинок в Грузії влітку в Сігнахі, місті кохання
  • Відпочинок в Грузії влітку і знайомство з древньою архітектурою Мцхети
  • Гудаурі — упорядкований гірськолижний курорт
  • Відпочинок в Грузії влітку на пляжах Батумі

Відпочинок в Грузії влітку — тільки приємні враження!

Старовинні вулиці і провулки Тбілісі, повна романтики атмосфера Сігнахі, вишукані вина Алазанської долини, святині Мцхети, упорядковані пляжі Батумі — все це прекрасна Грузія. Тут можна і розважитися, і здоров’я поправити, і закохатися, і на лижах покататися, і скупатися або виконати все це відразу. Туристів з усіх куточків землі тут приймають виключно привітно. Поїздку в Грузію легко спланувати, сюди можна приїхати спонтанно на кілька днів знайдуть зручне житло і відчують істинно грузинська гостинність. Оформлення візи (якщо вона потрібна), проходження митниці та інші формальності займають мінімум часу. Здрастуй, Грузія! Привіт тобі, прекрасний Тбілісі!

Найцікавіші пам’ятки Грузії — Короткий посібник для захопленого туриста. Як вибрати Винний тур в Грузію.

Відпочинок в Грузії влітку в Тбілісі, місто тисячі вогнів

Тбілісі — виключно гарне місто, на вулицях якого зустрічається і гармонійно поєднується минуле і сьогодення: старовинні споруди та блискучі скляними фасадами сучасні будівлі. Звичайно, туристи відправляються в Старий Тбілісі: побродити по древнім вузьких вулицях, мощених бруківкою, якій вже кілька століть. Тут можна подивитися величний храм Мехети (XII століття) і статую Вахтанга Гаргасали, заснував столицю Грузії, а також помилуватися прекрасною панорамою Тбілісі.

Старовинні лазні раніше приймають любителів легкої пари. А ось канатна дорога зовсім новенька — побудована в 2010 році. Вона в лічені хвилини доставить туристів до фортеці Нарікала (V століття). Сім’ї з дітьми вирушають на Святу гору, тут розташований величезний парк атракціонів. На вулиці Жана Шардена можна приємно перекусити в одному з численних ресторанчиків і кафе, а любителів шопінгу чекають міні-бутіки на площі Вахтанга Горгасалі повні вишуканих виробів місцевих майстрів. Прогулянки по нічному Тбілісі — незабутнє пригода. Місто сяє мільйоном вогнів, якими підсвічені майже всі фасади в місті.

Відпочинок в Грузії влітку в Сігнахі, місті кохання

Це місто просто створений для романтичних прогулянок, ніжних зізнань і весіль. З однієї з 28 старовинних веж відкривається прекрасний вид на Алазанську долину. Тут роблять прекрасні сувеніри, деколи навіть у присутності покупців. А ще в Сігнахі в будь-який час дня і ночі можна зареєструвати шлюб, як у знаменитому Вегасі. Закоханим, щоб стати подружжям, потрібен лише паспорт і гроші на оплату послуги. Неподалік від міста в Цинандалі, в маєтку князів Чавчавадзе, можна відвідати дегустацію відмінного вина або просто побродити по чудовому парку навколо князівської садиби.

Відпочинок в Грузії влітку і знайомство з древньою архітектурою Мцхети

Найдавніший грузинське місто сповнений цікавих архітектурних пам’яток, багато з них включені в список світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Найвідоміший з них — Кафедральний собор Светіцховелі. Варто подивитися досконалі форми монастиря Джварі, розташованого на краю високої гори.

Гудаурі — упорядкований гірськолижний курорт

З Мцхети в Гудаурі веде знаменита Воєнно-грузинська дорога — звивистий серпантин. Подорож не для слабонервних, але навіщо думати про погане? Краще помилуватися чудовими краєвидами, які відкриваються перед здивованими мандрівниками. В дорозі можна придбати місцеві керамічні вироби. Нову порцію адреналіну і гарного настрою подарує сеанс катання на гірських лижах. Тут відмінний сервіс: цікаві траси, новенькі підйомники, безліч готелів.

Гірськолижні курорти Грузії: Огляд найбільш популярних курортів для любителів гірськолижного спорту.

Відпочинок в Грузії влітку на пляжах Батумі

Купатися гості Грузії їздять в Батумі. Тут їх чекають чисті і зручні пляжі, а також чудові лікувальні курорти. Приємно прогулятися сучасної набережної, насолодитися відмінним сервісом, помилуватися екзотичними рослинами, вдихнути цілюще морське повітря.

Можна зупинитися в якому-небудь невеликому селищі на узбережжі. Тут є пляжі з унікальними чорними магнітними пісками, що надають благотворний вплив на серцево-судинну систему, опорно-руховий апарат. Грузія прекрасна завжди і скрізь. Відпочинок в Грузії влітку готує безліч цікавих відкриттів і залишить тільки приємні враження.

Гарячі тури в Грузію

Пропонуємо вам гарячі тури в Грузію. Відпочинок в Грузії влітку доставить вам масу задоволень! Відпочинок в Грузії влітку здатний задовольнити бажання і очікування найвибагливішого мандрівника. Узбережжя чорного моря, засніжені кавказькі гори і пам’ятки Грузії підкорять серця небайдужих туристів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяВартість екскурсій в Грузії


Наступна статтяГірськолижні курорти Грузії

Irina