ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Турбазар: що це?
  • Особливості інфотурів
  • Як працює аукціон рекламних турів
  • Як відбуваються торги на Турбазаре

Турбазар: що це?

У вітчизняному сегменті інтернету з’явився ресурс — turbazar.ru, який приваблює всіх любителів далеких мандрів. Сервіс Турбазар інтригує своїми можливостями.

Турбазар являє собою аукціон, на якому можна купити короткий рекламний тур в будинок відпочинку або у готель. Стартова вартість будь-якого лота аукціону становить всього 1 рубль.

Особливості інфотурів

Ті, хто знайомий з індустрією туризму, знають, що інфотури або рекламні тури організуються туроперторами і готелями для персоналу туристичних компаній.

Вони влаштовуються в цілях ознайомлення з туристичними можливостями, програмами екскурсій та визначними місцями. Менеджер з туризму після такої поїздки може ефективно торгувати турами, оскільки особисто знайомий з його особливостями.

Як працює аукціон рекламних турів

Турбазар пропонує користувачам масу можливостей відправитися на відпочинок зі знижкою 99%, що викликає непідробний захват. До послуг всіх бажаючих – будинки відпочинку і готелі за вартістю від 1 рубля.

Таким чином, аукціон рекламних турів відкриває можливості для готелів і баз відпочинку, інших туристичних об’єктів заявити про себе на повний голос. Можливість випробувати продукт безпосередньо приваблює найширшу аудиторію.

У маркетингу цей прийом використовується досить часто. Вигоду сэмлинга в туристичній індустрії оцінили багато і практично відразу. Цей прийом дозволяє на витрачати кошти на проведення масштабної рекламної компанії в пресі, на телебаченні і з залученням інших коштів. Достатньо задіяти в програмі порожній номерний фонд, щоб домогтися значного ефекту.

Рекламні тури розігрують у багатьох регіонах країни кожен день. Щодня в процес включаються нові об’єкти і нові регіони. Велике значення має розвиток фрачайзиновой програми, що дозволяє розширювати обсяги діяльності.

Як відбуваються торги на Турбазаре

Взяти участь в аукціоні нескладно.

  • Необхідно вибрати лот для торгів і запропонувати за нього кращу ціну.
  • Перемагає максимальна ставка.
  • На сайті оплачується тур і видається ваучер.

Після всього цього можна вирушати на відпочинок в яке місце. Якщо лот не викуповується ніким, він знову виставляється на аукціоні.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяПрокат мотоциклів, велосипедів – альтернатива оренді авто


Наступна статтяЩо робити, якщо прострочена віза

Irina