Товари для створення затишного інтер’єру

11-8-2021

Фото Декоративная новогодняя фигурка Exner Мишки 11x9x5 cm

Ідеї для створення затишної атмосфери будинку: добірка з фото

Капітальний ремонт з переплануванням і заміною меблів або переїзд в нове житло – це завжди хвилюючий момент.  Власники із завмиранням серця очікують позитивних змін у житті, будують далекосяжні плани. Бажають на новому місці побудувати побут інакше, краще і радісніше. Але, реальність часто руйнує всі очікування, вносячи грубі правки. Мрія під назвою “мій милий дім” обертається черговою низкою тьмяних днів і рутиною. У чому ж справа? чому в квартирі у подруги або в галасливому кафе люди відчувають себе комфортніше, ніж вдома? чому прагнуть якомога швидше піти, повертаючись далеко за північ в холодне і незатишне житло? Також хочемо вам порекомендувати https://cosyhome.space/novogodniy-dekor/ товари для створення затишного інтер’єру.

У кожної людини свої уявлення про красу і зручність. Комусь подобається жорсткий мінімалізм, а хтось жити не може без мереживних серветок і рюшів на всіх доступних поверхнях. І всім, без винятку, хочеться домашнього тепла і затишку. Однак, це ефемерне відчуття, що зігріває душу і дарує ні з чим не порівнянне щастя, досить важко вловити. Іноді виходить так, що дорогий, елітний ремонт з вивіреними кращими дизайнерами інтер’єрами, новими меблевими гарнітурами, залишає порожнечу в серці, не чіпає душевних струн. А старенький бабусин будинок розкриває свої теплі обійми. А загадка розгадується просто: вся справа в дрібницях, які роблять звичайне житло бажаним будинком. На практиці перевірено: домашній затишок можна створити своїми руками, не звертаючись до найманих професіоналів. Як це зробити? ми підкажемо.

Три основи для створення домашнього затишку

Як створити затишок для себе і своєї сім’ї? журнали та майстер-класи з новомодними вишукуваннями дизайнерських інтер’єрів в цьому завданні допомагають мало. Навіть самий ексклюзивний інтер’єр холодний і безликий, поки в нього не вдихнуть душу. А ось якою вона буде-повністю залежить від власників житла.

Перш, ніж щось міняти, кидатися купувати нову м’які меблі або фарбу для стін, необхідно зупинитися і задуматися, розібратися в собі. Чесно, відкрито відповісти на кілька питань:

  • якою має бути обстановка в квартирі або будинку, які почуття вона повинна викликати;
  • який настрій буде переважаючим в кожній з кімнат;
  • наскільки важливий ідеальний порядок або творчий безлад для того, щоб відчувати себе комфортно.

Необхідно знайти по три слова-символу, які будуть чітко, яскраво характеризувати атмосферу в кожній з кімнат після закінчення ремонту. Наприклад-світла, м’яка, романтична. Або ж яскрава, надихаюча, творча. На основі цих слів-відчуттів будуються подальші зміни в інтер’єрі та обробці кімнат. Не розібравшись у своїх бажаннях і пристрастях, складно втілити в життя ідеальну затишну обстановку. І навіть професіонали не допоможуть: якщо людина сама не знає, чого хоче, результат тривалих зусиль буде недостатньо ідеальним.

У затишному будинку не місце мотлоху

Як правило, в будь-якому будинку або квартирі є одне або кілька місць, де зберігаються не дуже потрібні, старі речі. Вони не використовуються роками, а викинути шкода, так як стан цілком пристойний. Такий мотлох накопичується з року в рік, заповнюючи комори і шафи, перетворюючи балкон в храм напівзабутих речей. Крім збирання в собі покладів пилу і комах-шкідників, у накопичених предметів є ще кілька негативних сторін:

  • ризик погіршення стану здоров’я у схильних до алергії домочадців;
  • психологічні “гирі”, що тягають в минуле, заважають дивитися в майбутнє;
  • погана енергетика, властива зламаним речам.

Психологи і прихильники вчення фен-шуй рекомендують раз на рік позбавлятися від обридлих, що прийшли в непридатність, незатребуваних речей, навіть якщо це костюм, який жодного разу не надягали або жодного разу не використане покривало. Якщо шкода викинути в сміття, можна виставити на сайтах продажів або роздати нужденним людям. Такий підхід сприяє очищенню енергетики в будинку, залученню чогось нового, цікавого.