Табір прямо на березі Чорного Моря !!!!

1-14-2020
Картинки по запросу Табір прямо на березі Чорного Моря!!!!

Всі заняття проводяться досвідченими інструкторами, частина з яких є професійними спортсменами, майстрами спорту. Під час занять кожна дитина отримує повний комплект екіпіровки (шолом, захисні окуляри, “черепашку”, рукавиці, мотоботи, рятувальний жилет), щоб заняття стало не тільки веселим і цікавим тренінгом, але і повністю безпечним навіть для абсолютного новачка. Насичена вечірня програма, що включає в себе творчі концерти на літній естраді, пляжні дискотеки, перегляд фільмів під відкритим небом, вечірні посиденьки біля багаття та пісні під гітару, дозволить тобі добре відпочити і поділитися з друзями своїми враженнями за день. Також хочемо вам порекомендувати детский лагерь на море

Кожен будиночок оснащений одноярусними і двоярусними ліжками, тумбочками і шафами. Душові, умивальні і туалетні кімнати знаходяться на території табору в окремих будиночках. У нашому таборі п’ятиразове харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. Меню формується у відповідності з вимогами і нормами. У раціоні харчування відсутні гострі, смажені страви, свинина, термічно необроблені молочні і кисломолочні продукти (крім йогурту, кефіру). Меню збалансовано за всіма основними групами продуктів, калорійність і відповідає всім вимогам здорового харчування. Така їжа перший час може здатися незвичною. Різні каші на сніданок перші страви на обід – особливо незвичні, так як сучасний раціон далекий від ідеального.

У нас працюють дуже досвідчені кухарі, які вміють смачно готувати страви дитячого харчування, а відгуки більшості хлопців говорять про те, що так воно і є. Здорове харчування в літній їдальні додасть тобі сил і дозволить насолоджуватися активним відпочинком весь день. На всій території і пляжі є питні фонтанчики. Територія є об’єктом, вхід і вихід здійснюється за перепустками. Пляж знаходиться під пильною увагою служби порятунку. Управлінням охорони здоров’я дітей, яке складається з медіко – санітарної частини, медпунктів, розташованих в кожному з семи дитячих таборів, в Палаці культури і спорту, в школі. Додатково на території табору є кафе, а також організована продаж морозива і сувенірів.