Стратегії перемоги в ставки на спорт

12-19-2020

 

Дана стратегія ставок повинна сподобатися любителям футболу і гравцям, які вважають за краще ставити на фаворитів. Як відомо, букмекерські контори виставляють відносно низькі коефіцієнти на перемогу фаворитів. Однак існує спосіб збільшення коефіцієнта на перемогу фаворита. Саме на цьому методі заснована стратегія двушка, яка являє собою експрес зі ставок на перемогу команди відразу по голах і кутових. Рекомендуємо ставки на спорт украина  , тут у вас є всі шанси на перемогу.

Напевно у вас виникає закономірне питання: який зв’язок між перемогою команди і статистикою кутових? все просто. Якщо певна команда забила більше голів, то можна припустити, що по ходу матчу переможці більшу частину провели на половині поля суперників і атакували, тобто у переможців насправді більше шансів виграти і по кутових.

Таким чином, основний принцип стратегії двушка наступний-потрібно робити дві ставки на фаворитана перемогу в матчі і на перемогу по кутових. Букмекерські контори, як правило, виставляють більш високі коефіцієнти на статистику, і в результаті коефіцієнт такого експресу (перемога + перемога) легко може перевалити за 2,2. Наприклад, перемога фаворита-1,3, перемога по кутових — 1,8, сумарний коефіцієнт виходить 2,34 (1,3 х 1,8). У цій стратегії головне, щоб ваш букмекер дозволяв робити кілька ставок на один і той же матч і об’єднувати їх в експрес.

Граючи по стратегії двушка, рекомендується робити ставку на перемогу команди без фори, а на статистику кутових (угл) можна ставити і з форою до +/-3,5.

Зрозуміло, перш ніж приступати до гри по цій стратегії, обов’язково вивчіть статистику обраних вами команд. Можливо, якісь сильні команди не особливо виділяються з точки зору кутових, деякі слабкі команди, навпаки, намагаються спеціально заробити кутові, інші — просто не концентруються кутові і якщо заробляють їх, то це не є результатом плану на гру.

Стратегія двушка не гарантує, що переможець матчу обов’язково буде вигравати і по кутових. Однак саме такий результат є найбільш вірогідним при правильному підборі команд. Вибираючи для гри стратегію двушка, завжди майте на увазі, що вона не розроблялася, як безпрограшна.

Пам’ятайте, що далеко не завжди фаворит виграє і по кутових, і по голах. Дуже часто матч складається інакше: фаворит може забезпечити собі перемогу і грати на утримання рахунку, що дає шанси на кутові для аутсайдера. Також досить поширеними є варіанти, при яких аутсайдер виходить вперед і повністю віддає ініціативу супернику, який далеко не завжди може зрівняти рахунок і вийти вперед. Таким чином, фаворит може виграти по кутових, але програти в матчі.