Зачаруватися атмосферою неспішності на оглядовій екскурсії по грузинській столиці

У Тбілісі дуже ясно відчувається, що час може зупинитися, і це чомусь не дивує. Суєта кудись зникає, разом з нею зникає і поспішність в думках і справах, з’являється розміреність, впевненість, що все встигну, і навіть якась поблажливість до всього.

ПРОГРАМА:

  • Ми пройдемо вулицями Старого Міста, помилуємося його дерев’яними різьбленими балкончиками, килимовими лавками. Підемо до сірчаним лазнях, звідки і починався місто колись. Лазні в Грузії — це особливе місце, їх обов’язково треба відвідати. Можете відчути себе як Олександр Дюма, який писав, що з 6 тижнів, проведених у Тифлісі, він ходив в перську лазню кожен третій день.
  • Фортеця Нарікала знаходиться прямо над банями, і до неї можна піднятися по канатній дорозі, а не йти пішки вгору, як я зробила колись. Потім пройдемо по вулиці Шардена до Кафедрального Сионскому собору, зайдемо в найдавнішу в Тбілісі кам’яну церква Анчісхаті.
  • Після сходимо в Національний музей Грузії, який пишається своїм унікальним Золотим фондом, де зберігаються із золота і срібла V-IV століть до нашої ери. Потім нам знову на гору — на цей раз на Мтацминду на фунікулері, звідки відкривається приголомшливий вид на місто. Гору і фунікулер ще на початку ХХ століття намалював Ніко Піросмані і вона нітрохи не змінилася, хіба що дерева підросли.
  • Звідти спустимося вниз, пройдемо повз храму Святого Давида з пантеоном, де похований Олександр Грибоєдов з дружиною і інші знаменитості.
  • І, звичайно, я вам розповім багато цікавого про Грузію, її традиції, про блискучого царя Давида Будівельника, про його не менш легендарну онуку царицю Тамару, розповім, куди варто неодмінно поїхати на екскурсії і скільки це буде коштувати. Покажу затишні винні магазини, де можна купити вина для вечора і щоб відвезти з собою для друзів, покажу тбіліські духаны, звідки доносяться неповторні запахи спецій і грузинське багатоголосся. Розповім про Блошиний ринок на Сухому мосту, де також знаходиться своєрідна художня галерея на відкритому повітрі.
  • Завершувати екскурсію буде ресторанчик, де я вам пораджу смачні грузинські страви, а також навчу, як деякі з них слід їсти. Так-так, це теж особлива наука.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

  • Додаткові витрати: на ресторан, поїздки на фунікулері, канатній дорозі, квитки в музей. Вартість: музей — 2,5 євро, фунікулер — 1 євро.
  • Чимало доведеться пройти пішки, але це того варто!
  • Також можу організувати екскурсії по всій Грузії.

РОЗТАШУВАННЯ: Грузія, Тбілісі

КОЛИ МОЖНА СХОДИТИ НА ЕКСКУРСІЮ:

Це індивідуальна екскурсія російською мовою, гід проведе її для вас і вашої компанії. Забронюйте екскурсію на вільний день в календарі і задайте гіду питання, що цікавлять вас. Після того, як гід підтвердить бронювання, ви оплачуєте 20% вартості на сайті, інші гроші ви платите гіду на місці. Приємної зустрічі і нових відкриттів!

ПРИВАТНИЙ ГІД:

  • Айшат

ЦІНА: Дізнатися вартість

Натисни на «Забронювати екскурсію» та дізнайся більше подробиць екскурсії по Грузії

Тисни поділитися з друзями.


Попередня статтяТаємні скарби західної Грузії


Наступна статтяЕкскурсія”Грузинське Застілля”

Irina