ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Площа Іспанії в Севільї вабить туристів
  • Трохи про будівництво Площі Іспанії в Севільї
  • Парк Марії-Луїзи — частина Площі Іспанії в Севільї

Площа Іспанії в Севільї вабить туристів

Одним з головних архітектурних комплексів в світі є Площа Іспанії в Севільї. Ця шикарна пам’ятка щодня збирає тисячі туристів з усіх куточків планети.

Трохи про будівництво Площі Іспанії в Севільї

Площа була зведена відносно недавно – в 1929 році. Будівництво цього комплексу було приурочено до Іберо-Американської виставці. Це подія для країни вважалося дуже значним, з-за чого крім 20 основних павільйонів, були добудовані інші об’єкти, які і створили разом величезну площу і всесвітньо відому пам’ятку.

Площа створена в округлій формі. Самі проектувальники хотіли створити площа такий, щоб люди могли зрозуміти міць, велич і красу всій Іспанії, пройшовшись по ній. Центральною частиною площі є палац з виставковими комплексами. Також на ній височіє будівля уряду Андалузії. Архітектори хотіли настільки здивувати всіх, що умовили уряд пустити вздовж кордону площі канали з водою і встановити містки. Проходячи по цих мостах, мимоволі згадується романтична Венеція.

Парк Марії-Луїзи — частина Площі Іспанії в Севільї

Площа Іспанії включена у великий Парк Марії-Луїзи.

Повністю подивитися цей парк вдасться тільки за допомогою візників з кіньми. Вони прокатають вас по всій території парку і повернуть вас назад на Площу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяКафедральний Собор у Севільї


Наступна статтяАрена для бою биків у Севільї

Irina