Пасажирські перевезення Дніпро-Бориспіль

5-21-2021

 

Провідний український перевізник к пропонує за доступними цінами пасажирські перевезення автобусами за маршрутом Дніпро – Дніпропетровськ) – Київ. При цьому квитки на автобус Дніпро – Бориспіль – Київ та у зворотному напрямку київ – Бориспіль – Дніпро можна замовити та оплатити онлайн на сайті перевізника  nika-bus.com.ua.

Або, якщо вам зручніше зателефонувати, то з усіх питань, пов’язаних із замовленням і купівлею квитків на маршрутки дніпро – Київ і Київ -Дніпро (через Бориспіль) можна проконсультуватися у диспетчера.

Регулярні пасажирські перевезення

До слова, відправлення сучасного комфортабельного мікроавтобуса мерседес спринтер з Дніпра (Дніпропетровська) до Києва здійснюється за щоденним розкладом.

В дорозі автобус прямує через такі населені пункти, як Петриківка, Кобеляки, Хорол, Решетилівка, Лубни, Царичанка, Пирятин, Бориспіль та ін. Відповідно, у пасажирів є можливість замовити і купити автобусні квитки в зазначених проміжних пунктах прямування мікроавтобуса за маршрутами Київ – Дніпро і Дніпро – Київ.

В якості позитивного моменту необхідно відзначити доступність цін на поїздки на автобусах для громадян країни.

При цьому водії мікроавтобусів є досвідченими професіоналами, які суворо дотримуються вимог дорожньої безпеки та інших чинних законодавчих актів України (у тому числі проходять медичний огляд перед рейсом).

Загальна протяжність автобусного маршруту Дніпро – Київ становить близько 480 км.

Нерегулярні пасажирські перевезення

Крім того, перевізник здійснює нерегулярні пасажирські перевезення на вигідних умовах. Причому в разі замовлення автобуса для трансферів надаються знижки організованим групам пасажирів.