ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Історія створення Острова Ляльок в Мексиці
  • Лялька в пам’ять творця Острова Ляльок
  • Легенда Острова Ляльок
  • Острів Ляльок в Мексиці — моторошна пам’ятка сучасності
  • Як дістатися до Острова Ляльок
  • Порада тим, хто бажає відвідати Острів Ляльок в Мексиці

На південь від центру Мехіко в привабливому районі під назвою Xochimilco розташувалося одне з найстрашніших місць на планеті. Острів Ляльок в Мексиці приваблює до себе туристів не тільки своїми знаменитими каналами ацтеків, але і завдяки страшною легендою, про яку ми вам зараз розповімо.

Історія створення Острова Ляльок в Мексиці

Все почалося 50-х роках минулого століття. Мексиканець по імені Хуліан Сантана Баррера раптово кинув свою сім’ю і пішов жити на невідомий тоді острів. Незважаючи на те, що на цьому острові відбувалися загадкові зникнення людей, Хулиана це не зупинило. Він знав, що всі місцеві жителі обходять цей острів стороною.

Тут, колись, сталася трагедія, яка потрясла всю округу. Зникла маленька дівчинка, але як виявилося пізніше, її тіло виявили на острові в одній з річок. Вона була втоплена. Також ходив слух, що дивні вбивства маленьких дітей стали відбуватися регулярно. За легендою, на острові жив привид дитини, який забирав з собою дітей.

Сам новоспечений житель острова Хуліан розповідав, що ночами він бачив привид тієї самої дівчинки, яку тут колись втопили. А одного разу вранці він виявив біля свого житла дивну ляльку. У неї була відсутня одна рука. Поселенець вирішив взяти ляльку і повісити на дерево. Напевно, це і стало першим кроком до становлення нового образу жахливого острова.

Даний вчинок Хуліан зробив для того, щоб вшанувати пам’ять дитини, але як виявилося пізніше, таким чином, він захищав себе від пришестя примар. Вони перестали його ночами турбувати. Після цього відлюдника вирішив збирати ляльки і розвішувати їх на деревах. Він їх збирав на смітниках, виловлював у річках і обмінював у дітей. Коли жителі навколишніх сіл дізналися про дивну колекціонера і його музеї, почали йому самі приносити ляльки і обмінювати їх на овочі, які він сам вирощував у себе перед будинком.

Люди вважали Хулиана божевільним. Він розвішував ляльки по всьому острову. Місцями зустрічаються по кілька іграшок на одному дерева, а деякі ляльки висять в повній самоті. Покриті цвіллю, без рук або без ніг ляльки дивляться своїми порожніми очницями в нікуди. Це дуже страшне видовище, здатне відлякати навіть дорослої людини. Однак серед тих, хто вважав «кукольника» схиблених, зустрічалися і ті, хто розумів його і вірив йому. Вони приносили Хулиану свої ляльки абсолютно безоплатно. За весь час їм було повішено на деревах острова більше 1000 різних ляльок.

Лялька в пам’ять творця Острова ляльок

Свою смерть Хуліан Сантана Баррера зустрів не менш містичним чином. Його тіло було знайдено в одному з каналів острова в квітні 2001 року. Всі жителі довколишніх сіл і селищ попросили родичів потонулого чоловіка стежити за островом і не дати йому зачахнути. Родичі Хулиана спорудили спеціальний маршрут, по якому туристи можуть пройти на острів безперешкодно. Проте дістатися сюди можна тільки, скориставшись човном. Це не відлякує десятки туристів, які щодня особисто хочуть поглянути на це таємниче місце. Багато хто з гостей острова теж віддають данину пам’яті утонувшему чоловікові, привозячи з собою ляльки, і вішаючи їх на дерева. Тим самим, колекція регулярно поповнюється новими ляльками.

Легенда Острова ляльок

За легендою, острів ляльок в Мексиці кожну ніч оживає. Ляльки прокидаються і починають бродити по острову. Однак цю інформацію ніхто не насмілюється перевірити. Хуліан Сантана Баррера був першим і останнім людиною, хто зміг ночувати на острові. Мало того, він там жив! Що він зміг побачити особисто тепер залишається тільки загадкою. Однак факт залишається фактом, він зміг заспокоїти примар, які лякали все місцеве населення.

Острів ляльок в Мексиці — моторошна пам’ятка сучасності

Острів Ляльок приваблює безліч туристів з усього світу, особливо молодь, спраглу адреналіну. Але варто відзначити, що для людини з ніжною психікою відвідування Острова Ляльок небажано. За відгуками, відвідування Острова Ляльок друкується надовго в мозок видом незліченних нещасних ляльок. Ці неживі істоти, які не знають що таке почуття і біль, дивляться на туристів таким мертві ляльковим поглядом, ніби ті винні в їх болісної смерті.

Як дістатися до Острова Ляльок

Для того, щоб дістатися до Острова Ляльок, потрібно взяти човен на одному з причалів Xochimilco. До причалу можна доїхати на таксі або самостійно (станція метро «Таскенья», 2-я лінія. Потім необхідно зробити пересадку на швидкісний трамвай (Tren Ligero) і доїхати до станції Xochimilco. Весь шлях займає 2-2,5 години.

Порада тим, хто бажає відвідати Острів Ляльок в Мексиці

Дістатися до острова на човні обійдеться приблизно в 800 песо, однак можна сторгуватися і до 600 песо. Прийміть до уваги той факт, що фото і відеозйомка на острові коштує досить дорого: близько 5000 песо.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.


Попередня статтяЗамок Чапультепек


Наступна стаття“Арізонська хвиля” – унікальний піщаний заповідник США, який варто побачити

Irina