Лазерна епіляція для тіла

4-18-2021
Лазерная эпиляция для тела

Швидко і безболісно видалити зайве волосся на будь-якій ділянці тіла, назавжди припинити їх зростання здатна лише лазерна епіляція. Також хочемо вам порекомендувати лазерну епіляцію для тіла ссылка на наш сайт.

У складі волоса присутній меланін, і чим темніше волосся, тим більше в ньому цього пігменту, який захищає від шкідливого впливу уф-променів. Епіляція лазером, при якій промінь точково впливає на волосся, призводить до нагрівання меланіну, що стає причиною порушення структури волосся і судин, що живлять фолікул. За частку секунди волосок робиться ламким і випадає. Тому лазерна епіляція обличчя і тіла дозволяє позбутися від зайвої рослинності і зберегти шкіру гладкою. Лазерна епіляція прекрасно підходить як жінкам, так і чоловікам і використовується для депіляції різних ділянок тіла.

Крім високої ефективності, процедура має і інші переваги

Кожен, хто зважиться на видалення волосся за допомогою лазера, повинен пам’ятати, що дана процедура вимагає знань і досвіду фахівця. При неграмотному виконанні вона може привести до появи опіків, гіпо – або гіперпігментації оброблених ділянок тіла, запалення шкіри. Тому пошуку фахівця, здатного впоратися з цим завданням, слід приділити особливу увагу. У gmtclinic доктора регулярно проходять навчання новим лазерним методикам і працюють на новітньому обладнанні, яке дозволяє швидко і якісно виконати процедуру епіляції.

Для видалення волосся ми пропонуємо скористатися кращими лазерними технологіями

Поєднуючи різні технології і вибираючи оптимальне обладнання, фахівцям клініки вдається домогтися найкращих результатів!

Залежно від оброблюваної зони, різниться тривалість і вартість процедури, а також кількість сеансів, які необхідно виконати для досягнення результату.

Лазерна епіляція бікіні дозволяє надовго позбутися від рослинності в інтимних зонах, уникнути дискомфорту і роздратування, повністю виключає вростання волосся, можливе при інших видах епіляції. Процедура займе приблизно 30 хвилин, а кількість сеансів коливається від 6 до 10. Залежно від побажань пацієнта, в gmtclinic виконується епіляція глибокого бікіні (або тотальне бікіні).

Зручність і комфорт лазерної епіляції в інтимній зоні часто стають головними аргументами у вирішенні питання про вибір методу епіляції всього тіла, адже гладка і бездоганна зона бікіні-це відчуття, до якого сучасна доглянута жінка швидко звикає і згодом вже не хоче повертатися до застарілих методів епіляції.

Епіляція пахвових западин тривати всього 15 хвилин, число процедур – 6-8. Процедура переноситься легко, неприємні відчуття мінімальні. Дуже популярна як серед жінок, так і серед чоловіків, незалежно від сезону.

Лазерна епіляція ніг-максимально комфортна процедура, в залежності від площі обробки (гомілки або стегна і гомілки) може триває від 40 хвилин до 1,5 годин. Кількість сеансів – від 8 до 12. Результатом процедури стане абсолютно гладка, ніжна шкіра. Крім того, лазерна епіляція ніг робить позитивний вплив на клітинному рівні, стимулюючи синтез колагену.

Лазерна епіляція рук-одна з найбільш затребуваних процедур, адже руки завжди на виду, і темні, добре помітні волоски – це так неестетично. Процедура виконується приблизно протягом півгодини і робить шкіру рук гладкою і доглянутою. Лазерна епіляція рук-процедура абсолютно безболісна і дозволяє позбутися від рослинності при шкірі будь-якого типу.